Ceník služby

varianta
Jistota
varianta
Komfort
Garance příjmu, 100% obsazenost
Ručíme za stav bytu
Ručíme za neplatiče
Unikátní systém smluv
Software na řízení nájemního bydlení
Pravidelné kontroly a reporty z bytu
Prověřování nájemníků
Jsme k dispozici non-stop
Cena služby 15% 10%
Mám zájem Mám zájem

Jistota

Tato varianta nabízí garantované nájemné po celou dobu nájmu. Nemusíte nic řešit a máte od nás zaručenou 100% obsazenost, 100% placení nájemného a 100% jistotu, že váš byt bude v perfektním stavu, až vám jej budeme předávat zpátky. Naši správci se navíc o váš byt kompletně postarají, a to od začátku až do konce. Budou od vás potřebovat spolupráci pouze v případě vyúčtování služeb či při závažnějších opravách. Po půl roce vás také budou informovat o pravidelných kontrolách bytu, čímž získáte přehled o tom, co se v bytu děje. Varianta Jistota je ideální v případě, že splácíte hypotéku. Pravidelné nájemné vás zcela zbaví starostí, kde na platbu hypotéky získat peníze.

Komfort

Druhá varianta nájmu nabízí stejné záruky jako varianta Jistota, až na záruku obsazenosti. Právě obsazenost bytu však tvoří jedno z největších rizik. V případě domluvy, že garanci obsazenosti nebudete požadovat, adekvátně tomu přizpůsobíme cenu za naše služby. I v této variantě však zůstává maximální snaha mít váš byt plně obsazený. Tato varianta je vhodná v případě, že vlastníte byt, který není problém pronajmout (menší dispozice, perfektní lokalita) nebo naopak byt, který je atypický (luxusní velkometrážní byty, okrajové lokality apod.).

Reference

Delší dobu jsem chtěla využít nízkých úrokových sazeb na hypotečním trhu a koupit si byt jako investici, ale odrazovalo mne několik otazníků - co když budu muset po někom vymáhat dlužné nájmy? Co když nenajdu slušné nájemníky? Co když se něco v bytě porouchá a já, manuální antitalent, to budu muset opravit? Tohle všechno za mě už půl roku řeší... více

Kristýna Hájková

Na bytě se sem tam objeví nějaké technické potíže, jako špatně odtékající odpad nebo vzduch v topení, ale váš správce se zatím vždycky o všechno bez problémů postaral a jen mě vyřešení problému, o kterém jsem ani nevěděl, informoval SMSkou... více

Libor Kolařík

Zatím jsem se službou velmi spokojená a nemůžu si na nic stěžovat. Dále vás doporučuji svým známým, kteří uvažují, že vaší služby také využijí.

Iveta Wiedermann

Zaujala vás služba Ideální nájemce?

Kontaktovat
Ideální nájemce - smlouva a pracovní nasazení