Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Malátova, 1+1, 45 m²

Pronájem 1+1, Brno - Královo Pole - Malátova, 9 900 Kč/měs., 45 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku můžete použít tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-x39

K dlouhodobému podnájmu nabízíme vzdušný byt o dispozici 1+1 v žádané lokalitě Brno - Královo Pole. Byt o celkové výměře 45 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu.

Byt má plastová okna, a je orientovaný do klidného vnitrobloku.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje troubou a plynovým sporákem. Pokoje jsou dále nezařízené. V koupelně najdeme vanu, umyvadlo a toaletu. Byt má také vlastní plynový kotel. Součástí předsíně jsou vestavěné šatní skříně.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, posilovna, základní škola, pošta, lékárna, Kaufland, Lidl atd. Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou Husitská, která je přímo u domu.

Byt je volný k nastěhování od 15. 6. 2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-x39-en

For long-term sublease, we offer an airy apartment with a layout of 1 + 1 in the desired location in Brno - Královo Pole. The apartment with a total area of ​​45 m2 is located on the third floor of a brick house.

The apartment has plastic windows and is oriented to a quiet courtyard.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has an oven and gas stove. The rooms are also unfurnished. The bathroom has a bath, sink and toilet. The apartment also has its own gas boiler. The hall includes built-in wardrobes.

Within walking distance are restaurants, gym, primary school, post office, pharmacy, Kaufland, Lidl, etc. Hassle-free transport accessibility is ensured by the tram stop Husitská, which is right next to the house.

The apartment is free to move in from June 15th, 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Královo Pole | Malátova
Cena: 9 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 9 900 Kč, náklady na bydlení 3 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 45 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Kosmova: 6 minut (pěšky)

Lidl Brno-Královo Pole: 9 minut (pěšky)

uzel MHD Semilasso: 8 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 12 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?