Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Hrázka, 2+kk, 54 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Medlánky - Hrázka, 14 500 Kč/měs., 54 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku můžete použít tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-7ny

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nadstandardní byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Brno - Medlánky. Byt o celkové výměře 65 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlové novostavby s výtahem. Velkou výhodou bytu je prostorná terasa s příjemným výhledem a posezením.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyně disponuje lednicí a vestavěnými spotřebičemi - elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, sklokeramickou deskou, myčkou a digestoří. Obývací část je stylově zařízena pohovkou, obývací stěnou s televizí, konferenčím stolkem a jídelním stolem s židlemi. Součástí ložnice je nábytek na míru - dvoupatrová postel, šatní skříň, pracovní stoly s židlemi a komoda. V předsíni najdeme vestavěnou šatní skříň na míru, a úložný botník. Pěkná koupelna je vybavená vanou, umyvadlem se zrcadlem, toaletou, pračkou a sušičkou.

V příjemném okolí domu najdeme restaurace, supermarket Billu, dětská hřiště, poštu, gymnázium atd. Sedm minut chůze od domu je vzdálená tramvajová zastávka Řečkovice (tramvaj č. 1).

Byt je volný k nastěhování od 1.7. 2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-7ny-en

For long-term sublease, we offer an above-standard apartment with a layout of 2 + kk in a quiet location in Brno - Medlánky. The apartment with a total area of ​​65 m2 is located on the fourth floor of a new brick building with an elevator. The big advantage of the apartment is a spacious terrace with a pleasant view and seating.

The apartment is offered partially furnished. The modern kitchen has a refrigerator and built-in appliances - electric oven, microwave, ceramic hob, dishwasher and hood. The living area is stylishly furnished with a sofa, a living wall with a TV, a coffee table and a dining table with chairs. The bedroom has custom furniture - bunk bed, wardrobe, desks with chairs and chest of drawers. In the hall we find a built-in wardrobe to measure, and a storage shoe box. The nice bathroom is equipped with a bath, sink with mirror, toilet, washing machine and dryer.

In the pleasant surroundings of the house we find a restaurant, supermarket Billu, playgrounds, post office, gymnasium, etc. Seven minutes walk from the house is a distant tram stop Řečkovice (tram no. 1).

The apartment is free to move in from 1st of July 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Medlánky | Hrázka
Cena: 14 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 500 Kč, náklady na bydlení 3 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 54 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Brno, Kolaříkova: 7 minut (pěšky)

BILLA Brno, Podpěrová: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 31 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 31 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?