Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Křehlíkova, 2+kk, 55 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Slatina - Křehlíkova, 12 490 Kč/měs., 55 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/brno

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi pěkný byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Brno- Slatina. Byt o celkové výměře 55 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu. Velkovu výhodou bytu je balkón s příjemným výhledem. K bytu přísluší praktický sklep.

Byt je nabízen částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka je vybavena elektrickou troubou, elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou a lednicí. V obývacím prostoru je jídelní stůl se židlemi, rozkládací pohovka, televizní stěna a televize. V ložnice je k dispozici dvoulůžková postel, skříň, komoda, knihovna a noční stolky. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, vana a toaleta.

Veškerá občanská vybavenost se nachází v okolí domu. Najdeme tu supermarket Albert, obchod s potravinami, restauraci, mateřskou a základní školu, poštu. V blízkosti domu se taktéž nachází zastávky MHD zajišťující výbornou dostupnost do centra města.

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings:
To register for a tour, please use the following form:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/brno

We offer to rent a very nice apartment 2 + kk in a quiet location Brno-Slatina. Apartment with a total area of ​​55 sqm is located on the third floor of the house. The big advantage of the apartment is a balcony with a nice view. The apartment has a practical cellar.

The apartment is offered partly furnished. The modern kitchen is equipped with electric oven, electric stove, microwave and refrigerator. The living area has a dining table with chairs, sofa bed, TV wall and TV. The bedroom has a double bed, wardrobe, dresser, library and bedside tables. The bathroom has a sink with a mirror, bath and toilet.

All civic amenities are located around the house. We can find here Albert supermarket, grocery store, restaurant, kindergarten and elementary school, post office. Near the house is also a bus stop providing excellent access to the city center.

The apartment is free to move in immediately. Charges include utilities. Pets are allowed.

Energy category G listed as we do not have PENB.

The apartment is rented Ideal tenant - a service with which you will live carelessly and under fair conditions. When something happens, there are managers available to solve everything with you. We will help with all administration, payment settings and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Slatina | Křehlíkova
Cena: 12 490 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce + náklady na bydlení 2 644 Kč + poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 55 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Jihomoravské náměstí: 6 minut (pěšky)

Penny Market Brno, Hviezdoslavova: 12 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 22 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 34 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?