Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Dvorského, 2+kk, 43 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Štýřice - Dvorského, 13 700 Kč/měs., 43 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ddb

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní byt o dispozici 2+kk v atraktivní lokalitě Brno - Štýřice s vynikající dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 44 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu. Výhodou bytu je prostorný balkón a sklepní kóje (1,6 m2).

Byt se nabízí vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice, sklokeramická deska, elektrická trouba a digestoř. V kuchyni je také jídelní stůl s barovými židlemi. Obývací část je zařízená pohovkou a konferenčním stolkem. Prosvětlená ložnice disponuje postelí a šatní skříní. Z pokoje se vchází na balkón. V pěkné koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a pračka. Toaleta je oddělená.

Byt je ve skvělé lokalitě, kde je veškerá občanská vybavenost. V okolí domu najdeme restaurace, supermarket Lidl, lékárnu, posilovnu, DRFG arenu, Spilelberk Office Centre atd. Dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Vojtova, která je vzdálená čtyři minuty chůze od domu. Vynikají dostupnost do centra Brna.

Byt je volný k nastěhování od 15. 6. 2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ddb-en

For long-term sublease we offer a modern apartment 2 + kk in an attractive location Brno - Styrice with excellent transport links. Apartment with a total area of ​​44 m2 is located on the fifth floor of the house. The advantage of the apartment is a spacious balcony and cellar (1.6 m2).

The apartment is offered furnished. The kitchen is equipped with fridge, ceramic hob, electric oven and hood. The kitchen also has a dining table with bar stools. The living area is furnished with a sofa and coffee table. The bright bedroom has a bed and a wardrobe. The room enters the balcony. The nice bathroom has a shower, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate.

The apartment is in a great location, where are all civic amenities. Around the house there are restaurants, supermarket Lidl, pharmacy, gym, DRFG arena, Spilelberk Office Center etc. Transport accessibility is provided by the tram stop Vojtová, which is four minutes walk from the house. Excellent accessibility to the center of Brno.

The apartment is available for occupancy from 15th of June 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Štýřice | Dvorského
Cena: 13 700 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce, náklady na bydlení 2 699 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 43 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Brno, Křídlovická: 5 minut (pěšky)

Lidl Brno-Štýřice: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 68 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 77 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?