Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Francouzská, 1+kk, 22 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Zábrdovice (Brno-sever) - Francouzská, 7 900 Kč/měs., 22 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-2m5

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 1+kk v atraktivní lokalitě Brno - střed. Byt o celkové výměře 22 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu. K bytu přísluší i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí a sklokeramickým vařičem. Obývací část je nezařízená. V pěkné koupelně najdeme sprchový kout, umyvadlo a toaletu.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, lékárna, hypermarket Albert, posilovna, kavárny atd. Vynikající dopravní dostupnost zajišťuje Jugoslávská, která je vzdálená tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-2m5-en

We offer cozy apartment 1 + kk in attractive locality of Brno - center. Apartment with a total area of ​​22 sqm is located on the second floor of the house. The apartment comes with a cellar.

The apartment is partially furnished. Kitchen has a fridge and ceramic hob. The living area is unfurnished. The nice bathroom has a shower, sink and toilet.

Within walking distance are restaurants, pharmacy, Albert hypermarket, gym, cafes, etc. Excellent transport accessibility is provided by Jugoslavska, which is three minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Zábrdovice (Brno-sever) | Francouzská
Cena: 7 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 7 900 Kč, náklady na bydlení 2 300 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 22 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 měsíci
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Interspar Brno, Tkalcovská: 4 minuty (pěšky)

Hruška Brno, Francouzská: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 15 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?