Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Francouzská, 1+kk, 40 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Zábrdovice (Brno-sever) - Francouzská, 9 000 Kč/měs., 40 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-y74

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prosvětlený byt o dispozici 1+kk na ulici Francouzská v lokalitě s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové dispozici 40 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu bez výtahu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou a lednicí s mrazákem. V obývací části jsou k dispozici dvě postele a psací stůl s židlí. Poměrně prostorná chodba je vybavena velkou skříní s úložným prostorem. V koupelně se sprchovým koutem je k dispozici pračka.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - potraviny, restaurace, cukrárna, nemocnice. Autobusová zastávka Francouzská je hned za rohem.

Byt je volný k nastěhování od 01.08.2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-y74-en


For long-term sublease, we offer a bright apartment 1 + kk on Francouzská Street in a location with excellent transport accessibility. The apartment with a total layout of 40 m2 is located on the first floor of a brick building without an elevator.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a ceramic hob, electric oven and fridge-freezer. In the living area there are two beds and a desk with a chair. The relatively spacious hallway is equipped with a large closet with storage space. There is a washing machine in the bathroom with a shower.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - food, restaurants, pastry shop, hospital. The Francouzská bus stop is just around the corner.

The apartment is free to move in from 1st of August 2020. Pets are allowed.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Zábrdovice (Brno-sever) | Francouzská
Cena: 9 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce, náklady na bydlení 2 400 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 40 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Interspar Brno, Tkalcovská: 4 minuty (pěšky)

Hruška Brno, Francouzská: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 15 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?