Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Slévačská, 2+kk, 40 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Židenice (Brno-Židenice) - Slévačská, 10 400 Kč/měs., 40 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-rhu

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný podkrovní byt o dispozici 2+kk v atraktivní lokalitě Brno - Židenice s bezproblémovou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 40 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou a sklo keramickou deskou s digestoří. Obývací část je zařízena jídelním stolem s židlemi. Součástí ložnice je postel a vestavěná šatní skříň. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, toaleta a pračka. Pokoje jsou neprůchozí.

V docházkové blízkosti je veškerá občanská vybavenost např. restaurace, obchody s potravinami, Sport Centrum, lékárna a také zastávky MHD (zastávka Geislerova - tramvaj č. 8, 12, autobusy č. 64, 82).

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-rhu-en

For long-term sublease we offer cozy attic apartment 2 + kk in attractive location Brno - Zidenice with easy transport accessibility. Apartment with a total area of ​​40 m2 is located on the third floor of the house.

The apartment is partly furnished. Modern kitchen has a fridge, electric oven and glass ceramic hob with hood. The living area is furnished with a dining table with chairs. The bedroom has a bed and a built-in wardrobe. The bathroom has a shower, sink with mirror, toilet and washing machine. Rooms are separated.

Within walking distance are all civic amenities such as restaurants, grocery stores, Sport Center, pharmacy and also bus stops (Geislerova stop - tram no. 8, 12, bus no. 64, 82).

The apartment is free to move from July 1st, 2019. The owner prefers subtenants without pets.

The apartment is free to move in immediately. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Židenice (Brno-Židenice) | Slévačská
Cena: 10 400 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 10 400 Kč, náklady na bydlení 2 449 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 40 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Brno, Geislerova: 2 minuty (pěšky)

Albert Brno, Cornovova: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 13 minut (mhd)

uzel MHD Stará osada: 14 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?