Domů | Chci bydlet | Volné byty | Olomouc, Fischerova, 2+kk, 64 m²

Pronájem 2+kk, Olomouc - Nové Sady - Fischerova, 10 900 Kč/měs., 64 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-5dp

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/fischerova/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Olomouc - Povel. Byt o celkové výměře 64 m2 se nachází ve čtvrtém (posledním) patře udržované novostavby s výtahem. Velkou výhodou bytu je parkovací stání před domem.

Parkovací stání je již zahnrnuto v ceně nájemného.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice, elektrickou trouba, varná deska a digestoř. Obývací část je stylově zařízena prostornou pohovkou, zbytek vybavený nebude součástí podnájmu. V ložnici zůstává pouze pracovní stůl. Koupelna disponuje rohovou vanou, umyvadlem a toaletou. Pračka není součástí vybavení. Na chodbě jsou úložné skříně.

V okolí domu jsou restaurace, kavárna, mateřská škola, základní a střední škola, supermarket Billa, Lidl, pošta atd. Pět minut chůze od domu je vzdálená autobusová zastávka Slavonínská.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-5dp-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/fischerova/

We offer a nice apartment 2 + kk in a quiet area of ​​Olomouc - Povel. Apartment with a total area of ​​64 sqm is located on the fourth (last) floor of a new building with an elevator. The big advantage of the apartment is a parking space in front of the house.

Parking space is already included in the rent. Pest are possible after agreement.

The apartment is partially furnished. The kitchen is equipped with fridge, electric oven, hob and hood. The living area is stylishly furnished with a spacious sofa, the rest will not be part of the sublease. There is only a work table in the bedroom. The bathroom has a corner bath, sink and toilet. Washing machine not included. In the hall are storage cabinets.

Around the house are restaurants, cafe, kindergarten, elementary and high school, supermarket Billa, Lidl, post office, etc. Five minutes walk from the house is a bus stop Slavonínská.

The apartment is free to move in immediately.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Olomouc | Nové Sady | Fischerova
Cena: 10 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 000 Kč, náklady na bydlení 3 000 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 64 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Olomouc, Rooseveltova: 6 minut (pěšky)

Albert Olomouc, Zikova: 7 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?