Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Psohlavců, 3+kk, 66 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Braník - Psohlavců, 11 700 Kč/měs., 66 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-cky

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 3+kk v klidné lokalitě Praha - Braník, v ulici Psohlavců. Byt o celkové výměře 66 m2 se nachází v druhém podlaží cihlového domu. K bytu patří balkón a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je sporák a digestoř. V obývacím pokoji se nachází obývací stěna, rohový gauč a konferenční stolek. Pokoje jsou zařízené postelí a šatní skříní. V koupelně nalezneme velkou rohovou vanu a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je zvlášť. Výhodou bytu jsou dvě komory, v jedné z nich je přípojka na pračku.

V docházkové vzdálenosti se nachází restaurace, supermarket Billa, základní škola, dětské hřiště a také obchodní centrum Novodvorská Plaza, které nabízí dostatek služeb. Dopravní dostupnost zajišťují zastávky MHD (zastávka Zatáčka a Jílovská).

Byt je volný k nastěhování od 01.08.2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-cky-en

For long-term rent, we offer a nice apartment with a layout of 3+kk in a quiet location in Prague - Braník, on the street Psohlavců. The apartment with a total area of ​​66 m2 is located on the second floor of a brick house. The apartment includes a balcony a basement.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen includes a stove and hood. The living room has a living wall, a corner sofa and a coffee table. The rooms are furnished with a bed and a wardrobe. The bathroom has a large corner bathtub and a sink with a mirror. The toilet is separated. The advantage of the apartment are two chambers, in one of them is a connection to the washing machine.

Within walking distance is a restaurant, supermarket Billa, primary school, playground and shopping center Novodvorská Plaza, which offers plenty of services. Transport accessibility is ensured by public transport stops (Zatáčka and Jílovská stops).

The apartment is free to move in from the 1st of Agustu 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Braník | Psohlavců
Cena: 11 700 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 800 Kč, náklady na bydlení 3 165 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 66 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Praha 4 - Braník: 4 minuty (pěšky)

Tesco Praha 4, Novodvorská: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 26 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 36 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?