Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Vavřenova, 1+kk, 25 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Braník - Vavřenova, 8 500 Kč/měs., 25 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 07. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si zarezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a veškeré dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku můžete použít tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-tfw

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 1+kk v atraktivní lokaliě Praha - Braník. Byt o celkové výměře 25 m2 se nachází v sedmém patře panelového domu s výtahem. K bytu patří i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje pračkou, elektrickým vařičem a digestoří. Obývací část je nezařízená. Součástí koupelny je sprchový kout a umyvadlo. Toaleta je oddělená. V předsíni najdeme úložnou skříň.

V okolí domu je supermarket Billa, supermarket Albert, pošta, restaurace, základní škola a také OC Novodvorská (Tesco a ostatní služby). Dopravní dostupnost zajišťuje autobusová zastávka Filosofská, která je vzdálená tři minuty chůze od domu. Smíchovské nádraží je vzdálené 10 minut, metro Kačerov 5 minut. Nájezd na Jižní spojku 5 minut.


Byt je volný k nastěhování od 15. 7. 2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF JULY 2020.

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-tfw-en

For long-term sublease we offer an apartment 1 + kk in an attractive location Prague - Branik. Apartment with a total area of ​​25 sqm is located on the seventh floor of panel house with lift. The apartment includes a cellar.

The apartment is partially furnished. Kitchen has a washing machine, electric cooker and hood. The living area is unfurnished. The bathroom has a shower and sink. The toilet is separate. In the hall we find a storage cabinet.

In the vicinity of the house is a supermarket Billa, Albert supermarket, post office, restaurant, elementary school and shopping center Novodvorská (Tesco and other services). Transport accessibility is provided by bus stop Filosofská, which is three minutes walk from the house.

The apartment is free to move in from 15st of July 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Braník | Vavřenova
Cena: 8 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 12 299 Kč, náklady na bydlení 3 799 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 25 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 měsíci
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 4 - Braník: 2 minuty (pěšky)

Tesco Praha 4, Novodvorská: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 22 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 35 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?