Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Konstantinova, 2+kk, 43 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Chodov - Konstantinova, 12 000 Kč/měs., 43 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-nhv

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/konstantinova40/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+kk v atraktivní lokalitě Praha - Chodov, v ulici Konstantinova. Byt o celkové výměře 43 m2 se nachází ve druhém patře panelového domu s výtahem. K bytu přísluší sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje sporákem a digestoří. Dále jsou v bytě dva nezařízené pokoje. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem a sprchový kout. Toaleta je zvlášť. V předsíní nalezne velkou skříň a zrcadlo.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, obchod s potravinami, střední a základní škola, dětská hřiště, Centrální park, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje metro stanice Háje, která je pět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 15.07.2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni. Cena za energie je uvedena pouze pro jednu osobu.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-nhv-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/konstantinova40/index.htm

For long-term rent, we offer a nice 2+kk apartment in an attractive location in Prague - Chodov, on the street Konstantinova. The apartment with a total area of ​​43 m2 is located on the second floor of a panel house with an elevator. The apartment includes a basement.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a stove and hood. The apartment has two unfurnished rooms. The bathroom has a sink with mirror and shower. The toilet is separated. In the hall he you will find a large closet and a mirror.

Within walking distance are restaurants, grocery store, high school and elementary school, playgrounds, Central Park, etc. Transport accessibility is provided by the metro station Háje, which is 5 min walk from the house.

The apartment is free to move in from the 15th of July 2020. Pets are allowed. The price for the utilities is for one person only.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Chodov | Konstantinova
Cena: 12 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 000 Kč, náklady na bydlení 2 247 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 43 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Bohúňova: 5 minut (pěšky)

Albert Praha 4, Brandlova: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 27 minut (mhd)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 28 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?