Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, V průčelí, 2+kk, 45 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Chodov - V průčelí, 12 500 Kč/měs., 45 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-vgv

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+kk v atraktivní lokalitě Praha - Chodov, v ulici V Průčelí. Byt o celkové výměře 45 m2 se nachází v osmém patře panelového domu s výtahem. K bytu přísluší sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje novou moderní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči a to elektrickou troubou se sklo-keramickou deskou a digestoří, lednice není součástí vybavení bytu. Obývací část a ložnice jsou nabízené nezařízené, na okně je venkovní elektrická roleta pro stínění a zamezení tepla v letních měsících. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a toaleta. V bytě není pračka.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, dětská hřiště, supermarket Tesco, parky, střední a základní škola, atd. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Litochlebské náměstí, která je minutu chůze od domu a metro staní Háje (15 minut chůze od domu).

Byt je volný k nastěhování ihned. Možnost zřízení vysokorychlostního internetu od UPC za 399 Kč měsíčně, který není součástí uvedené částky poplatků. Ta obsahuje služby, energie i pojištění bytu.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-vgv-en

For long-term rent, we offer a nice apartment with a layout of 2+kk in an attractive location in Prague - Chodov, on the street V Průčelí. The apartment with a total area of ​​45 m2 is located on the eighth floor of a panel house with an elevator. The apartment includes a basement.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a new modern kitchen with built-in appliances, such as an electric oven with glass-ceramic hob and hood, refrigerator is not part of the apartment. The living area and bedroom are offered unfurnished, the window has an outdoor electric shutter for shading and preventing heat in the summer months. The bathroom has a shower, sink with mirror and toilet. There is no washing machine in the apartment.

Within walking distance are restaurants, playgrounds, Tesco supermarket, parks, high school and primary school, etc. Transport accessibility is provided by the Litochlebské náměstí stop, which is 1 min walk from the house and metro station Háje (15 min walk from the house).

The apartment is free to move in immediately. Possibility of setting up high-speed internet from UPC for 399 CZK per month, which is not part of the stated amount of fees.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Chodov | V průčelí
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 15 700 Kč, náklady na bydlení 3 242 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 45 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 4, Brandlová: 4 minuty (pěšky)

Albert Praha 4, Brandlova: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 22 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 26 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?