Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Ortenovo náměstí, 1+1, 43 m²

Pronájem 1+1, Praha - Holešovice (Praha 7) - Ortenovo náměstí, 11 300 Kč/měs., 43 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 7. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-jb4

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/ortenovonamesti10/index.htm

Nabízíme k dlouhodobému podnájmu útulný byt o dispozici 1+1, v žádané lokalitě Holešovice. Byt se nachází v šestém patře cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje elektrickým sporákem s troubou a lednicí. Součástí obývacího pokoje je šatní skříň. V koupelně najdeme vanu spolu s pračkou a zrcadlem. Toaleta je zvlášť. V předsíni se nachází policový systém.

V okolí domu jsou restaurace, základní škola, posilovna atd. V blízkosti je také Výstaviště Praha a Stromovka - Královská obora. Osm minut od domu je vzdálené metro Nádraží Holešovice. Tři minuty chůze od domu je vzdálená tramvajová zastávka Ortenovo náměstí.

Byt je volný ihned. Uvedená cena je včetně energií a pojištění bytu, které jsou součástí uvedené částky poplatků. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF JULY 2020

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-jb4-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/ortenovonamesti10/index.htm

We offer for long-term sublease a cozy apartment with a layout of 1 + 1, in the desired location Holešovice. The apartment is located on the sixth floor of a brick building with an elevator.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has an electric stove with oven. The living room has a wardrobe. In the bathroom we find a bathtub along with a washing machine and a mirror. The toilet is separate. There is a shelf system in the hall.

In the vicinity of the house there are restaurants, primary school, gym, etc. Nearby is also the Prague Exhibition Grounds and Stromovka - Royal Game Reserve. The Nádraží Holešovice metro station is eight minutes from the house. The Ortenovo náměstí tram stop is a three-minute walk away.

The apartment is available immediately.

Fees include electricity and insurance.

Pets are allowed by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Holešovice (Praha 7) | Ortenovo náměstí
Cena: 11 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 11 300 Kč, náklady na bydlení 2 835 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 43 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 7, U průhonu: 6 minut (pěšky)

Žabka Praha 7, Dělnická: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 7 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 11 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?