Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Veverkova, 2+1, 78 m²

Pronájem 2+1, Praha - Holešovice (Praha 7) - Veverkova, 16 900 Kč/měs., 78 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku můžete použít tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-n47

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+1 v žádané lokalitě Praha - Holešovice. Byt o celkové výměře 78 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu bez výtahu.

Byt se nabízí plně vybavený. Moderní kuchyně disponuje lednicí s mrazákem, myčkou nádobí, sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou a mikrovlnou troubou. K dispozici je také jídelní stůl a židle. V obývacím pokoji se nachází pohodlná sedací souprava, konferenční stolek a skříňky. Ložnice je vybavena postelí a velkou skříní se zrcadlem. Prostorná předsíň s botníkem a skříní s úložným prostorem vede do koupelny, která je vybavena vanou a pračkou.

Lokalita je výborně občansky vybavená. Dům se nachází poblíž parků Stromovka a Letná. V okolí se také nachází mnoho kaváren, restaurací, Národní galerie, kino Bio Oko, potraviny, farmářské trhy. Tramvajová zastávka Strossmayerovo náměstí se nachází minutu chůze od bytu.

Byt je volný k nastěhování od 15.7.2020. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home safely thanks to virtual apartment tour and electronic signatures.
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-n47-en

For long-term sublease, we offer a beautiful 2 + 1 apartment in a desired location in Prague - Holešovice. The apartment with a total area of ​​78 m2 is located on the fifth floor of a brick building without an elevator.

The apartment is offered fully equipped. The modern kitchen has a fridge-freezer, dishwasher, ceramic hob, electric oven and microwave. There is also a dining table and chairs. The living room has a comfortable sofa, coffee table and lockers. The bedroom has a bed and a large closet with a mirror. A spacious hall with a shoebox and a closet with storage space leads to the bathroom, which is equipped with a bathtub and a washing machine.

The location is well equipped. The house is located near the parks Stromovka and Letná. There are also many cafes, restaurants, the National Gallery, the Bio Oko cinema, food, farmers markets. The Strossmayerovo náměstí tram stop is a minute's walk from the apartment.

The apartment is free to move in from 1st of July 2020. Pets by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Holešovice (Praha 7) | Veverkova
Cena: 16 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 20 899 Kč, náklady na bydlení 3 999 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 78 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 7, Milady Horákové: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 7, Letohradská: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 8 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 8 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?