Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Kloudova, 2+kk, 58 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Jinonice (Praha 5) - Kloudova, 19 000 Kč/měs., 58 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-de2

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/kloudova8/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nadstandardní byt o dispozici 2+kk v oblíbené lokalitě Praha - Jinonice. Byt o celkové výměře 58 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší i prostorná terasa (16 m2) s příjemným výhledem, sklep a parkovací stání.

Okna disponují venkovními elektricky ovládanýmí žaluziemi.
Parkovací stání je již zahrnuto v ceně nájemného.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyně je nová kuchyňská linka s lednicí značky Electrolux, vestavěná elektrická trouba, sklokeramická varná deska značky Siemens, myčka a digestoř. Prosvětlená ložnice je zařízená úložnými prostory. V nové koupelně najdeme vanu, umyvadlo, pračku a sušičku. Toaleta je oddělená. V předsíni jsou praktické skříně.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, supermarket Billa, dětské hřiště a také rozhlelý Přírodní park Košíře - Motol. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna metrem Jinonice, které je vzdálené sedm minut chůze od domu. Čtyři minuty chůze od domu je vzdálená autobusová zastávka U Waltrovky.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-de2-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/kloudova8/index.htm

For long-term sublease we offer luxurious 2 + kk in a popular location Prague - Jinonice. Apartment with a total area of ​​58 sqm is located on the second floor of a brick building with an elevator. The apartment has a spacious terrace (16 m2) with a nice view, cellar and a parking space.

The windows are equipped with exterior electric blinds.
Parking space is already included in the rent.

The apartment is partially furnished. The kitchen has a new kitchen with fridge Electrolux, built-in electric oven, ceramic hob Siemens, dishwasher and hood. The bright bedroom is furnished with storage space. The new bathroom has a bathtub, sink, washing machine and dryer. The toilet is separate. In the hall there are practical cabinets.

Within walking distance are restaurants, a supermarket Billa, a playground and an enormous natural park Košíře - Motol. Excellent transport accessibility is provided by metro Jinonice, which is located seven minutes walk from the house. Four minutes walk from the house is a bus stop U Waltrovky.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Jinonice (Praha 5) | Kloudova
Cena: 19 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 22 712 Kč, nájemné 19 000 Kč + náklady na bydlení 3 712 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 58 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: A - Mimořádně úsporná

V okolí

Žabka Praha 5, Plzeňská: 15 minut (pěšky)

Albert Praha 5, U Šalamounky: 15 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?