Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pod stolovou horou, 2+kk, 58 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Jinonice (Praha 5) - Pod stolovou horou, 14 000 Kč/měs., 58 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-8k9

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi pěkný byt o dispozici 2+kk v příjemné lokalitě Praha - Jinonice, v ulici Pod Stolovou horou. Byt o celkové výměře 58 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší balkón, sklep a parkovací stání.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, elektrickou troubou, indukční deskou a digestoří. V kuchyni je také jídelní stůl s židlemi. V obývací části se nachází sedačka, konferenční stolek a televize. Z obývacího pokoje je vstup na prostorný balkón. V bytě se dále nachází ložnice, která je vybavena manželskou postelí a komodou. Pěkná koupelna je vybavená vanou, umyvadlem se zrcadlem a toaletou.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, kavárny, lékárna, pošta, Lidl (sedm minut pěšky), přírodní park Košíře - Motol atd. Vynikají dopravní dostupnost zajišťuje metro Nové Butovice, které je vzdálené 10 minut chůze od domu a autobusová zastávka Nušlova, která je čtyři minuty od domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.08.2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-8k9-en

We offer for rent a very nice apartment 2 + kk in a nice location Prague - Jinonice, on the street Pod Stolovou horou. Apartment with a total area of ​​58 m2 is located on the second floor of a brick building with an elevator. The apartment includes a balcony, cellar and parking space.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen has a refrigerator, dishwasher, electric oven, induction hob and hood. The kitchen also has a dining table with chairs. The living area includes a sofa, coffee table and television. The living room has access to a spacious balcony. There is also a bedroom with a double bed and chest of drawers. Nice bathroom is equipped with bathtub, sink with mirror, washing machine and toilet.

Within walking distance are restaurants, cafes, pharmacy, post office, Lidl (7 min walk), natural park Košíře - Motol etc. Excellent transport accessibility is provided by metro Nové Butovice, which is 10 min walk from the house and bus stop Nušlova, which is 4 min from the house.

The apartment is available for occupancy from the 1st of August. 2020. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Jinonice (Praha 5) | Pod stolovou horou
Cena: 14 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 000 Kč, náklady na bydlení 3 899 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 58 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Pustiměř: 1 minuta (pěšky)

Hruška Pustiměř: 2 minuty (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?