Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Molákova, 2+1, 42 m²

Pronájem 2+1, Praha - Karlín - Molákova, 14 000 Kč/měs., 42 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 07. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-d3y

K dlouhodobému pronájmu nabízíme krásný byt 2+1 o velikosti 42 m2, který se nachází ve velmi vyhledávané lokalitě Praha 8 - Karlín. Byt se nachází v pátém patře panelového domu v ulici Molákova. K bytu patří sklep.

Kompletně vybavený byt včetně doplňků jako vysavač, žehlička, televize. V obývacím pokoji se nachází prostorná sedačka. Kuchyně je moderní a vybavena veškerými spotřebiči (lednice, myčka, mikrovlnná trouba, skokeramická deska), v pokoji se nachází dvojlůžková postel a úložná skříň. Koupelna je vybavena vanou, umývadlem a WC.

Nadstandardní bydlení hned vedle metra Invalidovna v Rezidenci Expo s recepcí, posilovnou, prádelnou – veškeré tyto služby lze využívat. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, dětská hřiště, školu, školku, tenisové kurty, golfový klub, supermarket, krásny park Invalidovna a spoustu kaváren, vináren a restaurací.

Byt je volný k nastěhování od 1.8.2020. Elektřina se přepisuje na podnájemníka.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF JULY 2020.

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-d3y-en

We offer for rent a beautiful apartment 2+1 of 42 m2, located in a very popular locality of Prague 8 - Karlin. The apartment is located on the fifth floor of the panel house in the street Molákova. The apartment includes also a cellar.

Completely equipped apartment including accessories such as vacuum cleaner, iron, television. The living room has a spacious sofa. The kitchen is modern and equipped with all appliances (fridge, dishwasher, microwave oven, cooker hob), the room has a double bed and a wardrobe. The bathroom includes a bathtub, sink and toilet.

Above-standard living next to the Invalidovna Metro Station in Expo Residence with a reception, gym, laundry - all of these services can be used. In the surroundings you will find all civic amenities, playgrounds, school, kindergarten, tennis courts, golf club, supermarket, beautiful Invalidovna park and lots of cafes, wine bars and restaurants.

The apartment is free to move in from the 1st of August 2020. The subtenant will be responsible for electricity, and this utility account will be registered in subtenant’s name.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Karlín | Molákova
Cena: 14 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 717 Kč, náklady na bydlení 3 717 Kč + elektřina
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 42 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 8, Molákova: 1 minuta (pěšky)

Kaufland Praha 8 - Libeň: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 6 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 7 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?