Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Vítkova, 2+kk, 72 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Karlín - Vítkova, 17 900 Kč/měs., 72 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-vc2

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi prostorný a vzdušný byt o dispozici 2+kk v žádané lokalitě Praha - Karlín. Byt o celkové výměře 72 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu. K bytu přísluší i balkón a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje elektrickou troubou, vařičem, digestoří, lednicí a mikrovlnnou troubou. V kuchyni je i jídelní stůl s židlemi. Obývací část je zařízena sedací soupravou, konferenčním stolkem a komodou. Součástí ložnice je postel, šatní skříň, komoda a noční stolky. V předsíni najdeme botník a věšák. Koupelna je vybavena vanou a umyvadlem se zrcadlem. Toaleta je oddělená.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, supemarket Billa, posilovna, Lidl atd. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou Karlínské náměstí, která je přímo u domu. Dopravní uzel Florenc je vzdálený pět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 1. 6. 2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-vc2-en

For long-term sublease, we offer a very spacious and airy apartment with a layout of 2 + kk in the desired location of Prague - Karlín. The apartment with a total area of ​​72 m2 is located on the third floor of a brick house. The apartment also has a balcony and a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has an electric oven, stove, hood, refrigerator and microwave. The kitchen also has a dining table with chairs. The living area is furnished with a sofa, coffee table and chest of drawers. The bedroom has a bed, wardrobe, chest of drawers and bedside tables. In the hall we find a shoebox and a hanger. The bathroom is equipped with a bathtub and a sink with a mirror. The toilet is separate.

Within walking distance are restaurants, supermarket Billa, gym, Lidl, etc. Excellent transport accessibility is ensured by the tram stop Karlínské náměstí, which is right next to the house. The Florenc junction is a five-minute walk from the house.

The apartment is free to move in from June 1, 2020. The owner prefers those interested without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Karlín | Vítkova
Cena: 17 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 21 000 Kč, náklady na bydlení 3 550 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 72 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 měsíci
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 8, Sokolovská: 2 minuty (pěšky)

Albert Praha 8, Sokolovská: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Florenc: 15 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?