Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Balabánova, 2+kk, 45 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Kobylisy - Balabánova, 13 300 Kč/měs., 45 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-wz7

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/balabanova10/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný byt o dispozici 2+kk v Praze - Kobylisy, na ulici Balabánova. Byt o celkové výměře 45 m2 se nachází ve druhém patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží balkón.

Byt se nabízí plně vybavený. Moderní kuchyňský kout disponuje sporákem, elektrickou troubou, digestoří, mikrovlnou troubou, lednicí s mrazákem a myčkou nádobí. K dispozici je také jídelní stůl a židle. Obývací prostor je vybaven pohodlným gaučem, televizním stolkem, knihovnou a psacím stolem s židlí. V ložnici se nachází prostorná postel, komoda a psací stůl. Poměrně prostorná předsíň je vybavena botníkem, úložnými prostory a skříní. V koupelně s vanou, umyvadlem a toaletou se nachází pračka.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, lékaři, cukrárna, kadeřnictví, supermarket Penny pět minut chůze od domu. Zastávka autobusu Mirovická se nachází hned za rohem.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-wz7-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/balabanova10/index.htm

For long-term sublease, we offer a pleasant apartment 2 + kk in Prague - Kobylisy, on Balabánova Street. The apartment with a total area of ​​45 m2 is located on the second floor of a panel house with an elevator. The apartment has a balcony.

The apartment is offered fully equipped. The modern kitchenette has a stove, electric oven, hood, microwave, refrigerator with freezer and dishwasher. There is also a dining table and chairs. The living area is equipped with a comfortable sofa, TV table, library and desk with chair. The bedroom has a spacious bed, chest of drawers and a desk. The relatively spacious hall is equipped with a shoebox, storage space and wardrobe. The bathroom with bath, sink and toilet has a washing machine.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - restaurants, doctors, pastry shop, hairdresser, supermarket Penny five minutes walk from the house. The Mirovická bus stop is just around the corner.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kobylisy | Balabánova
Cena: 13 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 16 018 Kč, náklady na bydlení 2 718 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 45 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Maškova: 4 minuty (pěšky)

Albert Praha 8, Trousilova: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 15 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 21 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?