Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Kurkova, 2+kk, 43 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Kobylisy - Kurkova, 14 000 Kč/měs., 43 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-7qb

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/kurkova14/index.htm


K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní byt o dispozici 2+kk v oblíbené lokalitě Praha - Kobylisy. Byt o celkové výměře 43 m2 se nachází v jedenáctém patře panelového domu s výtahem. Z bytu je krásný výhled do zeleně.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyně disponuje sklo keramickou deskou, digestoří, elektrickou troubou, myčkou, lednicí, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. Vedle kuchyňské části se nachází jídelní stůl s židlemi a odděluje tak obývací část, která je vybavena policemi a konferenčním stolkem. Prostorná předsíň poskytuje spoustu úložného prostoru - vestavěné skříně s zrcadlem. V koupelně zůstává k dispozici pračka, vana, umyvadlo a toaleta.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost. V blízkosti se nachází koupaliště, základní škola, mateřská škola, restaurace, kavárna. Zastávka Kyselova je pět minut chůze.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-7qb-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/kurkova14/index.htm

For long-term sublease, we offer a modern apartment 2 + kk in a popular locality of Prague - Kobylisy. The apartment with a total area of ​​43 m2 is located on the eleventh floor of a panel house with an elevator. The apartment has a beautiful view of the greenery.

The apartment is offered partially furnished. The modern kitchen has a glass ceramic hob, extractor hood, electric oven, dishwasher, refrigerator, microwave and kettle. Next to the kitchen there is a dining table with chairs and separates the living area, which is equipped with shelves and a coffee table. The spacious hall provides plenty of storage space - built-in cabinets with a mirror. The bathroom has a washing machine, bath, sink and toilet.

There are all civic amenities around the house. Nearby there is a swimming pool, primary school, kindergarten, restaurant, cafe. The Kyselova stop is a five-minute walk away.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kobylisy | Kurkova
Cena: 14 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 644 Kč, náklady na bydlení 3 644 Kč, poplatek za podnájem 17 644 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 43 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 8, Střelničná: 6 minut (pěšky)

BILLA Praha 8 - Kobylisy: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 10 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?