Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Kotlářka, 2+kk, 44 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Košíře - Kotlářka, 16 500 Kč/měs., 44 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 07. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-mvq

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+kk v žádané lokalitě Praha - Košíře, v ulici Kotlářka. Byt o celkové výměře 44 m2 se nachází v pátém patře novostavby. K bytu patří prostorná terasa a garáž.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, elektrickou a mikrovlnou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. V obývací části je sedací souprava a drobný nábytek. Obývací pokoj je se vstupem na prostornou terasu s posezením. Ložnice je zařízená prostornou vestavěnou skříní a postelí. V koupelně je vana, toaleta, umyvadlo, zrcadlo a pračka. Na prostorné chodbě se nachází komoda a skříně.

V příjemném okolí domu je veškerá občanská vybavenost - jsou zde restaurace, nemocnice, obchod s potravinami, školy, přírodní park Košíře - Motol, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Kotlářka, která je osm minut chůze od domu nebo autobusová zastávka Weberova, která je minutu chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.06.2020. Domácí mazlíčci záleží na domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF JULY 2020.

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-mvq-en

For long-term sublease, we offer a beautiful apartment 2+kk in the desired location of Prague - Košíře, on the street Kotlářka. The apartment with a total area of ​​44 m2 is located on the fifth floor of a new building. The apartment has a spacious terrace and garage.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen has a refrigerator, dishwasher, electric and microwave oven, ceramic hob and hood. In the living area is a sofa and small furniture. The living room has access to a spacious terrace with a seating. The bedroom is furnished with a spacious built-in wardrobe and bed. The bathroom has a bathtub, toilet, sink, mirror and washing machine. In the spacious hallway is a chest of drawers and wardrobes.

In the pleasant surrounding of the house is all civic amenities such as restaurants, hospital, grocery store, schools, nature park Košíře - Motol, etc. Transport accessibility is provided by the stop Kotlářka, which is 8 min walk from the house or bus stop Weberova, which is 1 min walk from the house.

The apartment is free to move in from the 1st of June 2020. The possibility of having pets in the apartment depends on the agreement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Košíře | Kotlářka
Cena: 16 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 21 176 Kč, náklady na bydlení 4 676 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 44 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Dnes
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 6 - Břevnov, 8. listopadu: 15 minut (pěšky)

BILLA Praha 6 - Břevnov, Bělohorská: 15 minut (pěšky)

uzel MHD Anděl: 12 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 19 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?