Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Mahenova, 3+1, 79 m²

Pronájem 3+1, Praha - Košíře - Mahenova, 18 500 Kč/měs., 79 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-7uc

Virtuální prohlídka
http://in360.cz/vr/mahenova3/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi pěkný byt o dispozici 3+1 v oblíbené lokalitě Praha - Smíchov, v ulici Mahenova. Byt o celkové výměře 79 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí plně vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí s mrazákem, myčkou, elektrickou troubou, indukčním sporákem a digestoří. V kuchyni najdeme i jídelní stůl s židlemi. Obývací pokoj je zařízený gaučem, konferenčním stolkem a TV stěnou. Součástí dvou ložnic je postel, komoda a praktické úložné skříně. V koupelně se sprchový kout a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je oddělená. V předsíni se nachází věšák a komoda.

V okolí domu jsou restaurace, kavárny, pošta, lékárna, dětské hřiště, supermarket Tesco, park Husovy sady přímo za domem, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka U Zvonu, která je přímo před domem.

Byt je volný k nastěhování ihned. Náklady na bydlení jsou včetně internetu a televize. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-7uc-en

Virtual viewing
http://in360.cz/vr/mahenova3/index.htm

We offer for rent a very nice apartment 3+1 in the popular location Prague - Smichov, Mahenova street. Apartment with a total area of ​​79 m2 is located on the first floor of a brick building with an elevator.

The apartment is offered fully equipped. Modern kitchen includes a fridge with freezer, dishwasher, electric oven, induction stove and hood. The kitchen has a dining table with chairs. The living room is furnished with a sofa, coffee table and TV wall. Two bedrooms have a bed, dresser and practical storage cabinets. The bathroom has a shower and sink with mirror. The toilet is separate. In the hall there is a hanger and chest of drawers.

Around the house are restaurants, cafes, post office, pharmacy, playground, Tesco supermarket, park Husovy sady directly behind the house, etc. Transport accessibility is provided by the tram stop U Zvonu, which is directly in front of the house.

The apartment is available for occupancy from the 1st of February 2020. Housing costs include energy, internet and tv. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Košíře | Mahenova
Cena: 18 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 23 000 Kč, náklady na bydlení 4 677 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 79 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 5, Brožíkova: 2 minuty (pěšky)

Albert Praha 5, U Šalamounky: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Anděl: 5 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 13 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?