Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pod radnicí, 2+kk, 54 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Košíře - Pod radnicí, 14 000 Kč/měs., 54 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 07. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-3q2

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt 2+kk v oblíbené lokalitě Praha- Košíře s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 54 m2 se nachází v pátém patře novostavby s výtahem.

Je možnost zajistit parkovací stání za 1500 Kč/měsíc.

Byt je nabízen vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje elektrickou troubou, elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, myčkou a lednicí. Obývací část je dále vybavena skříněmi a pohovkou. Ložnice je vybavena postelí. Z ložnice se vchází na prostornou zasklenou lodžii, která nabízí příjemné posezení a pěkný výhled. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout, pračka a toaleta.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - potraviny Žabka, minimarket, ZUŠ, restaurace, kavárny, lékárna. V blízkosti domu se nachází zastávky MHD, které zajišťují výbornou dopravní dostupnost do centra města.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
____________________________

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF JULY 2020.

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-3q2-en

For long-term rent we offer an apartment 2 + kk in a popular location Prague- Košíře with an excellent transport accessibility. The apartment with a total area of ​​54 m2 is located on the fifth floor of a new building with an elevator.
It is possible to provide a parking space for 1 500 CZK / month.

The apartment is offered furnished. Modern kitchen has electric oven, electric stove, microwave, dishwasher and refrigerator. The living area is also equipped with wardrobes and a sofa. The bedroom is equipped with a bed. The bedroom enters the spacious glazed loggia, which offers a pleasant sitting and a nice view. The bathroom has a sink with mirror, shower, washing machine and toilet.

Within walking distance are all civic amenities - food Zabka, minimarket, art school, restaurants, cafes, pharmacy. Near the house there are bus stops, which provide excellent transport accessibility to the city center.

The apartment is free to move in immediately. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Košíře | Pod radnicí
Cena: 14 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 865 Kč, náklady na bydlení 3 865 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 54 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 měsíci
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 5, Plzeňská: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 5, Brožíkova: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Anděl: 13 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 21 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?