Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, PAVLA BENEŠE, 1+kk, 38 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Letňany - PAVLA BENEŠE, 10 500 Kč/měs., 38 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 07. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-r97

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/pavlabenese7/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme zreskontruovaný byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Praha - Letňany, v ulici Pavla Beneše. Byt o celkové výměře 38 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem. Výhodou bytu je balkón s příjemným výhledem.

Byt se nabízí vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje novými spotřebiči - lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou, sklo keramickou deskou a digestoří. Obývací část je útulně zařízená pěkným nábytkem - prostornou pohovkou, konferenčním stolkem, televizní stěnou, televizí, postelí, šatní skříní a komodou. Z pokoje se vchází na balkón. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, pračka a toaleta. Předsíň je vybavená šatní skříní s velkým množstvím úložného prostoru.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, obchody s potravinami (Penny Market, Albert), dětské hřiště a zastávky MHD (Staré Letňany - autobus č. 158).

Byt je volný k nastěhování od 01.07.2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-r97-en

For long-term rent we offer reconstructed flat 1+kk in a quiet area of ​​Prague - Letňany, on the street Pavla Beneš. Apartment with a total area of ​​38 m2 is located on the third floor with an elevator. The advantage of the apartment is a balcony with a nice view.

The apartment is furnished. Modern kitchen has new appliances - refrigerator, microwave oven, electric oven, glass ceramic hob and hood. The living area is cosily furnished with nice furniture - a spacious sofa, coffee table, TV wall, TV, bed, wardrobe and chest of drawers. The room has access to the balcony. The bathroom has a shower cabin, sink with mirror, washing machine and toilet. The hallway is equipped with a wardrobe with plenty of a storage space.

Within walking distance you will find restaurants, grocery stores (Penny Market, Albert), children's playground and bus stops (Staré Letňany - bus no. 158).

The apartment is available from the 1st of July 2020. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Letňany | PAVLA BENEŠE
Cena: 10 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 12 753 Kč, náklady na bydlení 2 253 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 38 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 9, Frýdecká: 8 minut (pěšky)

Žabka Praha 18: 9 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 29 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 30 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?