Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pivovarnická, 3+kk, 54 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Libeň (Praha 8) - Pivovarnická, 13 500 Kč/měs., 54 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 07. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
____________________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-59i

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nově vymalovaný, světlý, mezonetový byt 3+kk o celkové výměře 65 m2. Byt se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu.

Byt po rekonstrukci se nabízí nevybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou a elektrickým sporákem s digestoří. Pokoj je dále nevybavený. Útulné podkroví o výměře 11 m2 je nezařízené. Nová koupelna je vybavena vanou, umyvadlem se zrcadlem a pračkou. Toaleta je oddělená.

V okolí domu je dostupná veškerá občanská vybavenost - restaurace, ZŠ, SŠ, supermarket Albert, Billa, fitness centrum, zastávky MHD (zastávka Libeňský zámek - tramvaje č. 3, 6, 10, 14 atd.)

Byt je volný k nastěhování od 1. 7. 2020. Na podnájemníka se přepisuje elektřina a plyn (elektřina 940 Kč/měsíc, plyn 1 460 Kč/měsíc - již součástí nákladů na bydlení)
Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administra

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF JULY 2020

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

__________________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
____________________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-59i-en

We offer for rent for a long term, newly renovated, bright, duplex apartment 3 + kk with a total area of ​​65 sqm. The apartment is located on the fourth floor of a brick house.

The apartment after reconstruction is not furnished. The modern kitchen unit has a refrigerator, an electric oven and an electric stove with an extractor hood. The room is not equipped. Cozy attic of an area of ​​11 m2 is unfurnished. The new bathroom has a bathtub, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate.

All civic amenities - restaurant, primary school, supermarket Albert, Bill, fitness center, bus stop (Libeňský zámek - trams 3, 6, 10, 14 etc.) are available in the vicinity of the house.

The apartment is free to move in from 1s of July 2020.

The subtenant will be responsible for electricity/gas, and this utility account will be registered in subtenant’s name (electricity 940 CZK / month, gas 1 460 CZK / month - included in the utilities)

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Libeň (Praha 8) | Pivovarnická
Cena: 13 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 482 CZK, utilities 3 982 CZK
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 54 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 8, U Libeňského pivovaru: 3 minuty (pěšky)

BILLA Praha 8 - Libeň: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 11 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?