Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, 5. května, 1+kk, 28 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Nusle (Praha 4) - 5. května, 9 200 Kč/měs., 28 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 30. 07. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-ywi

Virtuální prohlídka
http://in360.cz/vr/5.Kvetna61/Index.html

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nádherný byt o dispozici 1+kk v příjemné lokalitě Praha - Nusle s bezproblémovou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 28 m2 se nachází ve druhém podlaží cihlového domu.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, plynovým sporákem, digestoří a mikrovlnnou troubou. V obývací části se nachází jídelní stůl s židlemi, postel, pohovka, konferenční stolek, televizní stěna, komoda, pracovní stůl a televize. Koupelna je zařízená sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem a toaletou.

V beprostřední blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde restaurace, lékárnu, základní školu, obchody s potravinami, kavárny atd. Metro C - stanice Vyšehrad je vzdálené pět minut chůze od domu. U domu jsou také zastávky MHD.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF JULY 2020.

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ywi-en

Long term sublease we offer a nice apartment 1 + kk in a nice location Prague - Nusle with trouble-free transport accessibility. Apartment with a total area of ​​28 m2 is located on the second floor of the house.

The apartment is offered furnished. Kitchen has a fridge, gas stove, hood and microwave. The living area has a dining table with chairs, bed, sofa, coffee table, TV wall, dresser, work desk and TV. The bathroom is equipped with shower, sink with mirror and toilet.

In the immediate vicinity are all civic amenities. There are restaurants, pharmacy, primary school, grocery stores, cafes, etc. Metro C - Vyšehrad station is five minutes walk from the house. The house is also bus stop.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Nusle (Praha 4) | 5. května
Cena: 9 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 11 050 Kč, náklady na bydlení 1 855 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 28 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 měsíci
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 4, 5. května: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 4, Žateckých: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 20 minut (mhd)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 24 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?