Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Frostova, 3+1, 71 m²

Pronájem 3+1, Praha - Petrovice - Frostova, 13 900 Kč/měs., 71 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 07. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-arf

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/frostova7/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme rekonstruovaný byt o dispozici 3+1 v klidné lokalitě Praha - Petrovice. Byt o celkové výměře 71 m2 se nachází v šestém patře panelového domu s výtahem a balkónem s krásným výhledem.

Byt se nabízí vybavený. V bytě je moderní kuchyň s myčkou , mikrovlnnou troubou, úspornou lednicí, sporákem na plyn a elektrickou troubou. Dále je v kuchyni stůl a židle pro čtyři osoby a dětská židlička. Ložnice je zařízená postelí a šatní skříní. V další místnosti je dětská postel. Koupelna disponuje vanou, umyvadlem se zrcadlem a pračkou se sušičkou. Toaleta je oddělena. Pokoje jsou neprůchozí. Velkou výhodou je prostorná komora s policovým systémem.

V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost - např. restaurace, supermarket Albert, lékárna, poliklinika a ZŠ. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka MHD (zastávka Jakobiho)

Byt je volný k nastěhování od 15. 7. 2020.

Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF JULY 2020.

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-arf-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/frostova7/

For long-term sublease we offer reconstructed flat 3 + 1 in quiet locality Prague - Petrovice. Apartment with a total area of ​​71 sqm is located on the sixth floor of a brick house with a lift and a balcony with a beautiful view.

The apartment is furnished. The apartment has a modern kitchen with dishwasher, microwave, economical refrigerator, gas stove and electric oven. There is also a table and chairs for four people and a baby chair. The bedroom is furnished with a bed and a wardrobe. There is a baby bed in the next room. The bathroom has a bath, sink with mirror and washer / dryer. The toilet is separated. Rooms are separated. The big advantage is the spacious chamber with the shelf system.

Nearby are all civic amenities - such as restaurants, supermarket Albert, pharmacy, health center and primary school. Transport accessibility is provided by a bus stop (Jakobi stop)

The apartment is free to move in from 15st of July 2020.

The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Petrovice | Frostova
Cena: 13 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 19 600 Kč, náklady na bydlení 5 755 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 71 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Dnes
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 10, Veronské náměstí: 10 minut (pěšky)

Žabka Praha 15, Veronské náměstí 598: 11 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 32 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 35 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?