Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Wiesenthalova, 2+kk, 69 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Řeporyje (Praha-Řeporyje) - Wiesenthalova, 13 900 Kč/měs., 69 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-4ge

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/wiesenthalova6/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný vzdušný byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Praha - Řeporyje. Byt o celkové výměře 69 m2 se nachází ve druhém podlaží cihlové novostavby s výtahem. Součástí bytu je i prostorný balkón po celé délce bytu. Přístup na balkón je jak z obývacího pokoje tak z ložnice. Parkování je možné před domem (nejsou zde parkovací zóny).

Byt má nainstalované venkovní rolety.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka dispouje lednicí, myčkou, vestavěnou elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Obývací část je dále nezařízená. V prosvětlené ložnici najdeme komodu a jídelní stůl. V nové koupelně se nachází vana, umyvadlo a pračka. Toaleta je zvlášť. Pokoje jsou neprůchozí.

V příjemném okolí domu jsou restaurace, supermarket Lidl, Albert, základní školy. Čtyři minuty od domu je vzdálená autobusová zastávka Slatinová. 14 minut od domu je vzdálené metro Luka.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-4ge-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/wiesenthalova6/index.htm

For long term sublease we offer a beautiful airy apartment 2 + kk in a quiet location Prague - Reporyje. The apartment with a total area of ​​69 m2 is located on the second floor of a new brick building with an elevator. The apartment also has a spacious balcony along the entire length of the apartment. Access to the balcony is from both the living room and the bedroom. Parking is available in front of the house (there are no parking zones).

The apartment has outdoor blinds installed.

The apartment is partially furnished. The modern kitchen has a refrigerator, dishwasher, built-in electric oven, ceramic hob and hood. The living area is unfurnished. In the bright bedroom we find a chest of drawers and a dining table. The new bathroom has a bath, sink and washing machine. The toilet is separate. Rooms are separated.

In the pleasant surroundings of the house are restaurants, supermarket Lidl, Albert, elementary schools. Four minutes from the house is a bus stop Slatinová. 14 minutes from the house is distant metro Luka.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed after agreement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Řeporyje (Praha-Řeporyje) | Wiesenthalova
Cena: 13 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce: 17 071 Kč, náklady na bydlení: 3 171 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 69 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 5, Mukařovského: 7 minut (pěšky)

Makro Praha-Stodůlky: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 29 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 32 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?