Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Žukovského, 3+kk, 70 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Ruzyně - Žukovského, 16 500 Kč/měs., 70 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 07. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-7vr

K dlouhodobému pronájmu prostorný byt 3+kk po rekonstrukci v klidné lokalitě Praha - Ruzyně, v ulici Žukovského. Výměra bytu je 70 m2 a nachází se v 11. podlaží rekonstruovaného panelového domu s výtahem. K bytu náleží prostorný balkón a sklep.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou, digestoří, mikrovlnnou troubou a myčkou. V navazující obývací části je pohovka a dvě křesla s konferenčním stolkem a obývací stěnou a je zde vstup na balkon. V jednom z pokojů je postel, šatní skříň a policový systém. V druhém pokoji je pak psací stůl. Koupelna je po rekonstrukci a je zde jak vana tak sprchový kout, spolu s pračkou a umyvadlem se zrcadlem. Předsíň disponuje i úložnou komorou pro uložení věcí.

Byt se nachází ve velmi příjemné lokalitě. V docházkové vzdálenosti je přírodní park s nádrží Džbán, který je ideálním místem pro aktivní odpočinek (kola, běh, inline brusle), kousek se nachází nákupní centrum Delta a Šestka. Dobrá dopravní dostupnost do centra Prahy, stanice bus č. 108 jen kousek od domu, dále pár stanic autobusem je metro Nádraží Veleslavín (A).

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF JULY 2020

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-7vr-en

For long-term rent we offer a spacious apartment 3 + kk after reconstruction in a quiet location in Prague - Ruzyně, on the street Žukovského. The area of ​​the apartment is 70 m2 and is located on the 11th floor of a reconstructed panel house with an elevator. The apartment includes a spacious balcony and basement.

The apartment is offered furnished. The kitchen has a refrigerator, electric oven, hood, microwave and dishwasher. The living area has a sofa and two armchairs with a coffee table and a living wall, and from the living room is access to a balcony. One of the rooms has a bed, a wardrobe and shelves. The second room has only a work desk. The bathroom has been renovated and includes a bathtub and shower cabin as well, along with a washing machine and a washbasin with a mirror. On the hallway is a storage room.

The apartment is located in a very pleasant location. Within walking distance is a nature park with a reservoir Džbán, which is an ideal place for active recreation (bikes, running, inline skates), a few minutes walk is the shopping center Delta and Šestka. The transport accessibility to the center of Prague is provided by bus stop no. 108, then a few bus stops is the metro station Veleslavin (A).

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Ruzyně | Žukovského
Cena: 16 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 20 100 Kč, náklady na bydlení 3 637 Kč (včetně internetu), poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 70 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 měsíci
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 6 - Ruzyně, Vlastina: 1 minuta (pěšky)

BILLA Praha - Dědina: 1 minuta (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 20 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 38 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?