Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Neustupného, 3+1, 76 m²

Pronájem 3+1, Praha - Stodůlky (Praha 13) - Neustupného, 15 300 Kč/měs., 76 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 07. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-kgd

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 3+1 v oblíbené lokalitě Praha - Stodůlky. Byt o celkové výměře 76 m2 se nachází ve druhém podlaží panelového domu s výtahem. Výhodou bytu je prostorná lodžie.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyně disponuje lednicí, myčkou, elektrickou troubou, plynovým sporákem a digesoří. Obývací část je zařízená pohovkou a pracovním stolem s židlí. Součástí první ložnice je postel a šatní skříň. V druhém pokoji najdeme dvě postele, pracvoní stůl a komodu. Koupelna je vybavená vanou, umyvadlem a pračkou. V předsíni je také úložná skříň.

V okolí dmou jsou restaurace, supermarket Albert, základní škola, posilovna, obchod s potravinami Iceland atd. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna metrem Luka (trasa B), které je vzdálené dvě minuty chůze od domu. Autobusová zastávka Luka je také vzdálena dvě minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 1. 7. 2020. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

K poplatkům se zvlášť přepisuje elektřina (900 Kč/měsíc) a plyn (200 Kč/měsíc).

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF JULY 2020.

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-kgd-en

For long-term sublease, we offer a spacious apartment with a layout of 3 + 1 in a popular locality of Prague - Stodůlky. The apartment with a total area of ​​76 m2 is located on the second floor of a panel house with an elevator. The advantage of the apartment is a spacious balcony.

The apartment is offered partially furnished. The modern kitchen has a refrigerator, dishwasher, electric oven, gas stove and extractor. The living area is furnished with a sofa and a work desk with a chair. The first bedroom has a bed and a wardrobe. In the second room we find two beds, a desk and a chest of drawers. The bathroom is equipped with a bathtub, sink and washing machine. There is also a storage cabinet in the hall.

In the vicinity of the smoke are restaurants, supermarket Albert, primary school, gym, grocery store Iceland, etc. Excellent transport links are provided by metro Luka (line B), which is two minutes walk from the house. The Luka bus stop is also a two-minute walk from the house.

The apartment is free to move in from July 1st, 2020. Pets are allowed after agreement.

The subtenant will be responsible for electricity 900 CZK/gas 200 CZK, and this utility account will be registered in subtenant’s name.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Stodůlky (Praha 13) | Neustupného
Cena: 15 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 19 410 Kč, náklady na bydlení 4 110 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 76 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 5, Mukařovského: 2 minuty (pěšky)

Albert Praha 5, Mukařovského: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 14 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?