Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Jana Masaryka, 2+kk, 42 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Vinohrady (Praha 2) - Jana Masaryka, 13 500 Kč/měs., 42 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
-------------------------------------------------------------------

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-46b

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/janamasaryka1/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme klidný byt po rekonstrukci o dispozici 2+kk v žádané lokalitě Praha - Vinohrady. Byt o celkové výměře 42 m2 se nachází ve třetím patře renovovaného cihlového domu. V domě není výtah. Dům je v jednosměrné ulici, tudíž provoz je omezen a byt je opravdu tichý. Poblíž je náměstí Míru a I.P.Pavlova.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje vestavěnou myčkou, elektrickou troubou se sklokeramickou deskou a digestoří, dále také lednicí s mrazákem. Hlavní část s kuchyní je orientována na jihozápad s výhledem do ulice. Ložnice je orientována do zeleného a klidného vnitrobloku, kde je možnost využívat společný dvůr. V koupelně je vana s pračkou. Toaleta je oddělena.

V okolí domu jsou restaurace, supermarket Billa, kavárny, pošta, Univerzita Karlova, Lidl atd. Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna metrem I. P. Pavlovla, které je vzdálené sedm minut chůze od domu. Přímo u domu je tramvajová zastávka Zvonařka.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě. Uvedená částka poplatků je vyměřena pro dvě osoby včetně elektřiny a pojištění bytu.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-46b-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/janamasaryka1/index.htm

For long-term sublease, we offer a quiet apartment after reconstruction with a layout of 2 + kk in the desired location of Prague - Vinohrady. The apartment with a total area of ​​42 m2 is located on the third floor of a renovated brick house. There is no elevator in the house. The house is on a one-way street, so traffic is limited and the apartment is really quiet. Nearby is the Peace Square and I.P.Pavlova.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a built-in dishwasher, electric oven with ceramic hob and hood, as well as a refrigerator with freezer. The main part with the kitchen is oriented to the southwest overlooking the street. The bedroom is oriented to a green and quiet courtyard, where it is possible to use the common yard. The bathroom has a bath with washing machine. The toilet is separate.

In the vicinity of the house there are restaurants, supermarket Billa, cafes, post office, Charles University, Lidl, etc. Easy transport accessibility is ensured by the metro I. P. Pavlovla, which is a seven-minute walk from the house. There is a tram stop Zvonařka right next to the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed after agreement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vinohrady (Praha 2) | Jana Masaryka
Cena: 13 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 16 400 Kč, náklady na bydlení 2 949 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 42 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 2 - Vinohrady, Bělehradská: 2 minuty (pěšky)

ENAPO Praha 2, Bělehradská: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 7 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 10 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?