Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Slavíkova, 2+1, 77 m²

Pronájem 2+1, Praha - Vinohrady (Praha 2) - Slavíkova, 22 000 Kč/měs., 77 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-3fs

K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný byt o dispozici 2+1 v žádané lokalitě Praha - Vinohrady, na ulici Slavíkova. Byt o celkové výměře 77 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží balkón.

Byt se nabízí celkově vybavený. Moderní prostorná kuchyně disponuje vestavěnými spotřebiči - lednice s mrazákem, elektrická trouba, sklokeramická deska, digestoř, myčka nádobí. V kuchyni se také nachází jídelní kout. Krásný obývací pokoj s vysokými stropy a vstupem na balkón je vybavený sedací soupravou, konferenčním stolkem a skříňkami s úložným prostorem. Ložnice je vybavena prostornou postelí, vestavěnou skříní s zrcadlem a knihovnou. Prostorná předsíň také disponuje vestavěnou skříní a úložnými prostory. Koupelna po rekonstrukci s velkou vanou, umyvadlem a pračkou je od toalety oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost. - kavárny, restaurace, mateřská škola, vysoká škola, tělocvična. Dům se nachází přímo u oblíbených Riegrových sadů. Stanice metra a tramvaje Jiřího z Poděbrad tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování k 1.8.2020. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:

https://idealninajemce.cz/byt-3fs-en


For long-term sublease, we offer a pleasant 2 + 1 apartment in the desired location of Prague - Vinohrady, on Slavíkova Street. The apartment with a total area of ​​77 m2 is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. The apartment has a balcony.

The apartment is offered fully equipped. The modern spacious kitchen has built-in appliances - refrigerator with freezer, electric oven, ceramic hob, hood, dishwasher. There is also a dining area in the kitchen. The beautiful living room with high ceilings and access to the balcony is equipped with a sofa, coffee table and lockers with storage space. The bedroom has a spacious bed, a built-in wardrobe with a mirror and a library. The spacious hall also has a built-in wardrobe and storage space. The renovated bathroom with large bathtub, sink and washing machine is separate from the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities. - cafes, restaurants, kindergarten, college, gym. The house is located next to the popular Rieger Gardens. Metro station and tram Jiřího z Poděbrad three minutes walk from the house.

The apartment is free to move in on 1st of August 2020. Pets by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vinohrady (Praha 2) | Slavíkova
Cena: 22 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 23 592 Kč, náklady na bydlení 1 592 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 77 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 2, Čerchovská: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 3, Seifertova 1527/16: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 7 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 9 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?