Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, náměstí Jiřího z Lobkovic, 1+kk, 28 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Vinohrady (Praha 3) - náměstí Jiřího z Lobkovic, 11 600 Kč/měs., 28 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 07. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-b6j

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt 1+kk v Praze 3 - Vinohrady, v ulici Náměstí Jiřího z Lobkovic. Byt o velikosti 28 m2 se nachází v šestém patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží balkón i sklep.

Byt je nabízen plně vybavený. Kuchyňská linka disponuje troubou, sklokeramickou deskou, digestoří, mikrovlnnou troubou a lednicí. V obývací části najdeme pohovku, konferenční stolek a velkou skříň. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout, toaleta a pračka.

Kompletní občanská vybavenost v blízkosti domu - restaurace, kavárny, školy, lékárna, Rodinné a komunitní centrum Paleček, supermarket Albert a Lidl (pět minuty pěšky), potraviny Žabka (dvě minuty pěšky), atd. Skvělou dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Olšanské hřbitovy vzdálená dvě minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 13.07.2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích zvířat.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF JULY 2020.

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________
Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-b6j-en

We offer apartment for rent 1+kk in Prague 3 - Vinohrady, Namesti Jiriho z Lobkovic street. Apartment of 28 m2 is located on the sixth floor of a brick building with an elevator. The apartment has a balcony and cellar.

The apartment is offered fully equipped. Kitchen has an oven, ceramic hob, hood, microwave and refrigerator. In the living area you will find a sofa, coffee table and a large wardrobe. The bathroom has a sink with a mirror, shower, toilet and washing machine.

Complete amenities near the house - restaurants, cafes, schools, pharmacy, family and community center Palecek, Albert and Lidl supermarket (five minutes walk), food Zabka (two minutes walk), etc. Excellent transport accessibility is provided by tram stop Olsanske cemetery two minutes walk from the house.

The apartment is available for 13st of July 2020. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

The apartment is hired by Ideální nájemce – a service which provides careless living under fair conditions. If anything happens, there are managers available to help you with anything necessary. We will help you with all administration, payments and we will ensure special insurance for you. Come to live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vinohrady (Praha 3) | náměstí Jiřího z Lobkovic
Cena: 11 600 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 600 Kč, náklady na bydlení 2 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 28 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 3, Kouřimská: 2 minuty (pěšky)

Albert Praha 3, Hradecká: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 13 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 14 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?