Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Bělocerkevská, 2+1, 53 m²

Pronájem 2+1, Praha - Vršovice (Praha 10) - Bělocerkevská, 16 000 Kč/měs., 53 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-5ud

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/belocerkevska24/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+1 v žádané lokalitě Praha - Vršovice, v ulici Bělocerkevská s dobrou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 53 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu bez výtahu. K bytu patří sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Prostorná moderní kuchyně disponuje elektrickou troubou, varnou deskou, digestoří, myčkou nádobí a lednicí s mrazákem. Ložnice je vybavena prostornou skříní, komodou a poličkami. V prosvětleném obývacím pokoji zůstává k dispozici psací stůl a židle. Koupelna s vanou, umyvadlem a skříňkou je oddělena od toalety.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Restaurace, kavárny, potraviny, supermarket Tesco hned u domu. Autobusová zastávka Bělocerkevská hned před domem.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home safely thanks to virtual viewing and electronic signatures.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-5ud-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/belocerkevska24/index.htm


For long-term sublease, we offer a beautiful 2 + 1 apartment in a desired location in Prague - Vršovice, in Bělocerkevská Street with good transport accessibility. The apartment with a total area of ​​53 m2 is located on the first floor of a brick building without an elevator. The apartment includes a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The spacious modern kitchen has an electric oven, hob, extractor hood, dishwasher and fridge-freezer. The bedroom is equipped with a spacious wardrobe, chest of drawers and shelves. A desk and chair remain in the bright living room. The bathroom with bath, sink and cabinet is separate from the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities. Restaurants, cafes, groceries, supermarket Tesco right next to the house. Bělocerkevská bus stop right in front of the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vršovice (Praha 10) | Bělocerkevská
Cena: 16 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 18 860 Kč, náklady na bydlení 2 861 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 53 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 10, Bělocerkevská: 1 minuta (pěšky)

Tesco Praha 10, U Slávie: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 12 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 22 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?