Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Novgorodská, 1+kk, 29 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Vršovice (Praha 10) - Novgorodská, 11 400 Kč/měs., 29 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 07. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

-------------------------------------------------------------------

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi pěkný byt o dispozici 1+kk v oblíbené lokalitě Praha- Vršovice s výbornou dopravní dostupností. Zcela nový byt o celkové výměře 30 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlové novostavby s výtahem. Velkou výhodou bytu je prostorný balkón a také sklep.

Byt je nabízen částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky elektrický sporák, mikrovlnná trouba kombinovaná s troubou a lednice. V obývací části dále najdeme stůl se židlemi, skříně a rozkládací pohovku.V koupelně je umyvadle se zrcadlem a sprchový kout. Toaleta se nachází zvlášť.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost- supermarket Tesco, potraviny Žabka, supermarket Lidl, gymnázium, restaurace, kavárny, Česká pošta. V blízkosti se nachází zastávky MHD, zajišťující výbornou dopravní dostupnost do centra města.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF JULY 2020

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

-------------------------------------------------------------------

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

We offer to rent a very nice apartment 1 + kk in a popular location Prague-Vrsovice with excellent transport links. Brand new apartment with a total area of ​​30 sqm is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. The big advantage of the apartment is a spacious balcony and a cellar.

The apartment is offered partly furnished. Part of the kitchen electric stove, microwave combined with oven and refrigerator. In the living room there is also a table with chairs, wardrobes and a sofa bed. The bathroom has a sink with a mirror and a shower. Toilet is located separately.

Around the house there are all civic amenities-supermarket Tesco, food Zabka, supermarket Lidl, gymnasium, restaurants, cafes, Czech post. Nearby is a bus stop, providing excellent transport accessibility to the city center.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

Energy category G listed as we do not have PENB.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vršovice (Praha 10) | Novgorodská
Cena: 11 400 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 900 Kč + náklady na bydlení 2 457 Kč + poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 29 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 4, Nuselská: 5 minut (pěšky)

Žabka Praha 4, Nuselská 1295/63: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 19 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 21 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?