Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Vršovická, 2+kk, 56 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Vršovice (Praha 10) - Vršovická, 13 000 Kč/měs., 56 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 07. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-gwc

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt 2+kk v oblíbené lokalitě Praha - Vršovice, v ulici Vršovická s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 56 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje troubou a sporákem. V obývací části se nachází jídelní stůl s židlemi, skříně a komody s úložným prostorem. Ložnice je zařízena postelí, šatní skříní, nočním stolkem, televizní stěnou a komody. V moderní koupelně je vana, umyvadlo se zrcadlem a toaleta. V předsíni je k dispozici botník, skříň a věšák.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - obchod Lidl, lékárna, ZŠ, SŠ, restaurace, zastávky MHD (nádraží Vršovice - tramvaje č. 2, 4, 5, 6, 7 atd.).

Byt je volný k nastěhování od 01.07.2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________________

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF JULY 2020.

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this:
https://idealninajemce.cz/byt-gwc-en

For long-term rent, we offer a 2+kk apartment in a popular lacation of Prague - Vršovice, on the street Vršovická with an excellent transport accessibility. The apartment with a total area of ​​56 m2 is located on the first floor of a brick building with an elevator.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen includes an oven and stove. In the living area is a dining table with chairs, wardrobes and chests of drawers with storage space. The bedroom is furnished with a bed, wardrobe, bedside table, TV wall and chest of drawers. The modern bathroom has a bath, sink with mirror and toilet. In the hallway is a shoe cabinet, wardrobe and hanger.

In the neighborhood of the house are restaurant, supermarket Lidl, pharmacy, primary school, high school, restaurants, public transport stops (Vršovice railway station - trams no. 2, 4, 5, 6, 7, etc.).

The apartment is free to move in from the 1st of July 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vršovice (Praha 10) | Vršovická
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 509 Kč, náklady na bydlení 4 509 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 56 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Tesco Praha 4, Nuselská: 6 minut (pěšky)

Žabka Praha 10, Kodaňská: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 12 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 20 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?