Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Havlíčkovo náměstí, 1+kk, 31 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Žižkov (Praha 3) - Havlíčkovo náměstí, 11 500 Kč/měs., 31 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 07. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

Virtuální prohlídka
https://idealninajemce.cz/byt-8tv

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 1+kk v žádané lokalitě Praha - Žižkov s vynikají dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 31 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší sklep.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, mikrovlnnou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. V obývací části se nachází jídelní stůl s židlemi, pracovní stůl a komoda. Pěkná koupelna je zařízená sprchovým koute, umyvadlem se zrcadlem, toaletou a pračkou. V předsíni najdeme šatní skříň.

Byt se nachází ve skvělé lokalitě, kde je veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde restaurace, kavárny, supermarket Albert, poštu, lékárnu, Sportovní centrum atd. Dopravní dostupnost zajišťují zastávky MHD - zastávka Lipanská (tramvaj č. 2, 5, 7 atd.) je vzdálená šest minut chůze od domu. 11 minut je vzdálené Hlavní nádraží.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF JULY 2020.

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-8tv-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/HavlickovoNamesti12/Index.html

For long-term sublease we offer a beautiful apartment 1 + kk in the desired location Prague - Zizkov with excellent transport accessibility. Apartment with a total area of ​​31 sqm is located on the fifth floor of a brick building with an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is offered furnished. Kitchen has a fridge, microwave, ceramic hob and hood. The living area has a dining table with chairs, work desk and dresser. Nice bathroom is equipped with shower, sink with mirror, toilet and washing machine. There is a wardrobe in the hall.

The apartment is located in a great location with all amenities. There are restaurants, cafes, supermarket Albert, post office, pharmacy, sports center, etc. Transport accessibility is provided by public transport - Lipanska stop (tram No. 2, 5, 7, etc.) is a six minute walk from the house. Central Station is 11 minutes away.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Žižkov (Praha 3) | Havlíčkovo náměstí
Cena: 11 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 757 Kč, náklady na bydlení 2 257 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 31 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 3, Prokopova: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 3, Koněvova: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Florenc: 12 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 14 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?