Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Jeseniova, 1+kk, 28 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Žižkov (Praha 3) - Jeseniova, 11 000 Kč/měs., 28 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 07. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-i5n

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 1+kk v atraktivní lokalitě Praha - Žižkov s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 28 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchynská linka disponuje elektrickou troubou, sporákem a lednicí. Součástí obývacího pokoje je konfereční stolek. V koupelně najdeme vanu, umyvadlo, pračku a toaletu.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, kavárny, supermarket Tesco, střední škola, supermarket Billa, pošta atd. Dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou Biskupcova, která je čtyři minuty od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF JULY 2020.

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-i5n-en

For long-term sublease, we offer a 1 + kk apartment in an attractive location in Prague - Žižkov with excellent transport accessibility. The apartment with a total area of ​​28 m2 is located on the third floor of a brick house.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has an electric oven, stove and refrigerator. The living room has a coffee table. The bathroom has a bath, sink, washing machine and toilet.

Within walking distance are restaurants, cafes, Tesco supermarket, high school, Billa supermarket, post office, etc. Transport accessibility is ensured by the tram stop Biskupcova, which is four minutes from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Žižkov (Praha 3) | Jeseniova
Cena: 11 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 12 699 Kč, náklady na bydlení 1 699 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 28 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 3, Koněvova: 4 minuty (pěšky)

Levné potraviny Praha, Jeseniova: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 11 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?