Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Olšanská, 2+kk, 82 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Žižkov (Praha 3) - Olšanská, 17 600 Kč/měs., 82 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31.07. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-g6u

Virtuální prohlídka:
http://in360.cz/vr/olsanska4g/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+kk ve velmi žádané lokalitě Praha - Žižkov s bezproblémovou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 82 m2 se nachází ve třetím patře novostavby s výtahem. Je zde možnost využívat terasu v pátém patře.

Byt se nabízí vybavený. Nová kuchyňská linka je zařízená lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Obývací část disponuje prostornou pohovkou, konferenčním stolkem, jídelním stolem s židlemi, televizní stěnou a televizí. Součástí prosvětlené ložnice je postel a noční stolky. V moderní koupelně je vana, pračka a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je oddělená. Předsíň je vybavená velkou šatní skříní s dostatkem úložného prostoru.

V okolí domu najdeme veškerou občanskou vybavenost. Např. restaurace, supermarket Albert, bowling a také zastávky MHD (zastávka Olšanská - tramvaje č. 1,11 atd.). V blízkosti jsou také stanice metra - Želivského, metro A.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st of JULY 2020

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-g6u-en

Virtual tour:
http://in360.cz/vr/olsanska4g/index.htm

For long-term sublease we offer a beautiful apartment 2 + kk in a very desirable location Prague - Zizkov with easy transport accessibility. Apartment with a total area of ​​82 sqm is located on the third floor of a new building with an elevator. There is a possibility to use the terrace on the fifth floor.

The apartment is furnished. The new kitchen is equipped with fridge, dishwasher, microwave, electric oven, ceramic hob and hood. The living area has a spacious sofa, coffee table, dining table with chairs, TV wall and TV. The bright bedroom has a bed and bedside tables. The modern bathroom has a bathtub, washing machine and a washbasin with mirror. The toilet is separate. The hall is equipped with a large wardrobe with plenty of storage space.

In the vicinity of the house we can find all the civic amenities. E.g. restaurants, supermarket Albert, bowling and also bus stops (Olšanská stop - trams no. 1.11, etc.). Also nearby are metro stations - Želivského, metro A.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Žižkov (Praha 3) | Olšanská
Cena: 17 600 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 23 699 Kč, náklady na bydlení 6 099 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 82 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 3, Basilejské náměstí: 6 minut (pěšky)

Albert Praha 3, Hradecká: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Republiky: 13 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?