Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Věstonická, 2+kk, 48 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Zličín - Věstonická, 14 900 Kč/měs., 48 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
____________________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-9qf

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/vestonicka4/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nadstandardní byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Praha - Zličín, v ulici Věstonická. Byt o celkové výměře 48 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší balkón, sklep a garážové parkovací stání. Výhodou je také komora.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou, vestavěnou elektrickou troubou, sklo-keramickou deskou a digestoří. Z obývací části je vstup na prostorný balkón. V ložnici se nachází pouze šatní skříňě. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, vana a toaleta. Předsíň je vybavena vestavěnou skříní a je zde vstup do prostorné komory s policemi.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, obchody s potravinami, dětská hřiště, mateřskou a základní školu, OC Metropole Zličín (Albert hypermarket, restaurace, služby). Přímo u domu je autobusová zastávka Starý Zličín a 18 minut chůze od domu je metro Zličín.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-9qf-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/vestonicka4/index.htm

We offer a modern apartment with a disposition of 2+kk in a quiet location in Prague - Zličín, on the street Věstonická. The apartment with a total area of ​​48 m2 is located on the second floor of a brick building with an elevator. The apartment includes a balcony, basement and garage parking space. The advantage of the apartment is also a chamber.

The apartment is offered partially furnished. The modern kitchen includes a refrigerator, dishwasher, microwave, built-in electric oven, glass-ceramic hob and hood. From the living area is access to a spacious balcony. The bedroom is equipped only with a wardrobe. The bathroom has a sink with mirror, bathtub and toilet. The hallway is equipped with a built-in wardrobe and there is an entrance to a spacious chamber with shelves.

Within walking distance we find restaurants, grocery stores, playgrounds, kindergarten and elementary school, OC Metropole Zličín (Albert hypermarket, restaurants, services). The Starý Zličín bus stop is right next to the house and the Zličín metro station is an 18 min walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Zličín | Věstonická
Cena: 14 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 18 400 Kč, náklady na bydlení 3 503 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 48 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Interspar Praha-Třebonice: 11 minut (pěšky)

Penny Market Praha, Žalanského: 15 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 32 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 38 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?