Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Arménská, 1+kk, 31 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Bohunice - Arménská, 9 000 Kč/měs., 31 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-iep

Podnájem bytu 1+kk po rekonstrukci v klidné části Brno - Bohunice. Byt se nachází v sedmém patře s celkovou rozlohou 24 m2. Výhodou bytu je prosklená lodžie s krásným výhledem na město a také sklepní kóje. V domě je k dispozici výtah.

Byt je k dispozici částečně vybavený. V pokoji je kuchyňský kout s barem, lednicí, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou, digestoří. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, pračka, wc. K bytu náleží prosklená lodžie - zde je stolek se židlemi. V bytě je prostorná šatna s úložným prostorem.

Byt je vhodný maximálně pro 2 osoby, majitel preferuje zájemce bez domácích zvířat.

Byt je volný k nastěhování od 1. 08. 2021.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-iep-en

Sublease apartment 1 + kk after reconstruction in a quiet part of Brno - Bohunice. The apartment is located on the seventh floor with a total area of ​​24 sqm. The advantage of the apartment is a glass balcony with a beautiful view of the city and a cellar. There is a lift in the house.

The apartment is available partly furnished. The room has a kitchenette with bar, fridge, electric oven, ceramic hob, hood. The bathroom has a shower, sink with mirror, washing machine, toilet. The apartment has a glass balcony - there is a table with chairs. The apartment has a spacious dressing room with storage space.

The apartment is suitable for a maximum of 2 persons, the owner prefers applicants without pets.

The apartment is available from 1st of August 2021.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Bohunice | Arménská
Cena: 9 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 10 000 Kč, náklady na bydlení 1 800 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 31 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. srpen 2021
Pronájem přidán: Před 5 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Brno, Dlouhá: 4 minuty (pěšky)

Kaufland Brno - Bohunice: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 21 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 26 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc