Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Havelkova, 3+1, 65 m²

Pronájem 3+1, Brno - Bohunice - Havelkova, 16 700 Kč/měs., 65 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-5sv

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný zrekonstruovaný byt o dispozici 3+1 v žádané lokalitě Brno - Bohunice, v ulici Havelkova. Byt o celkové výměře 65 m2 se nachází v prvním patře panelového domu s výtahem. K bytu patří balkón a po dohodě je možný i sklep.

Krásně zrekonstruovaný byt se nabízí plně vybavený, je světlý a působí vzdušně. Kuchyňská linka dělaná na míru disponuje lednicí s mrazákem, myčkou, mikrovlnnou a elektrickou troubou, sporákem a digestoří. V obývací části se nachází obývací stěna, televize, gauč (nemusí zůstat) a je zde vstup na prosklenou lodžii. První pokoj zůstává kompletně zařízen - postel, pracovní stůl s židlí a šatní skříň. V ložnici je velká vestavěná skříň. V krásně zrekonstruované koupelně se nachází strop s na zakázku dělaným led panelem, umyvadlo se zrcadlem a sprchový kout. Toaleta je samostatně. V předsíní je celá stěna s na míru dělanými úložnými prostory a celý strop pokrývá na zakázku dělaný led panel.

Byt je ve velmi klidné a oblíbené lokalitě. V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, pošta, lékárna, supermarket Billa, dětská hřiště, základní škola a skvělá dostupnost na OC Campus Square (Tesco, MU, Nemocnice Bohunice, atd.). Do pěti minut chůze je od domu vzdálená zastávka Běloruská.

Byt je volný k nastěhování od 01.06.2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-5sv-en

For long-term rent, we offer a nice renovated apartment with a disposition of 3+1 in the desired location of Brno - Bohunice, on the street Havelkova. The apartment with a total area of ​​65 m2 is located on the first floor of a panel house with an elevator. The apartment has a balcony and there is also a possibility to have a basement - depends on the agreement with the owner.

The beautifully renovated apartment is offered fully equipped, it is bright and airy. The modern kitchen has a refrigerator with freezer, dishwasher, microwave and electric oven, stove and hood. The living area is furnished with a living wall, TV, couch (doesn´t have to stay) and there is an entrance to the glass loggia. The first room remains fully furnished - bed, desk with chair and wardrobe. The bedroom has a large built-in wardrobe. The modern bathroom has a ceiling with a custom-made LED panel, a sink with a mirror and a shower. The toilet is separated. In the hallway is a whole wall with custom-made storage spaces and the whole ceiling is covered by a custom-made LED panel.

The apartment is in a very quiet and popular location. Within walking distance are restaurants, post office, pharmacy, supermarket Billa, playgrounds, primary school and excellent access to OC Campus Square (Tesco, MU, Bohunice Hospital, etc.). The stop Běloruská is 5 min walk from the house.

The apartment is free to move in from the 1st of June 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Bohunice | Havelkova
Cena: 16 700 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 16 700 Kč, náklady na bydlení 3 100 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 65 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 8 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Brno, Dlouhá: 4 minuty (pěšky)

Kaufland Brno - Bohunice: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 17 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 22 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?