Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Studentská, 2+kk, 53 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Bohunice - Studentská, 18 000 Kč/měs., 53 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-jip

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Brno - Bohunice. Byt o celkové výměře 53 m2 se nachází ve druhém patře panelového domu s výtahem. K bytu přísluší i prostorná terasa a garážové parkovací stání.

Parkovací stání je již zahrnuto v ceně podnájemného.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje úložnými prostory a elektrickým vařičem. Obývací část je nezařízená. Součást ložnice je postel. V moderní koupelně najdeme sprchový kout a umyvadlo. Toaleta je oddělená.

V okolí domu najdeme restaurace, Fakultu sportovních studií MU, OC Campus Square (hypermarket Tesco atd.). Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Univerzitní kampus, která je vzdálená dvě minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 1. . Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-jip-en

For long-term sublease, we offer a 2 + kk apartment in a quiet location in Brno - Bohunice. The apartment with a total area of ​​53 m2 is located on the second floor of a panel house with an elevator. The apartment also has a spacious terrace and a garage parking space.

Parking space is already included in the price of rent.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has storage space and an electric stove. The living area is unfurnished. The bedroom has a bed. The modern bathroom has a shower and sink. The toilet is separate.

In the vicinity of the house we find restaurants, the Faculty of Sports Studies MU, OC Campus Square (Tesco hypermarket, etc.). Easy transport accessibility is ensured by the University Campus stop, which is a two-minute walk from the house.

The apartment is free to move in from 1.. Pets are allowed by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Bohunice | Studentská
Cena: 18 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 20 000 Kč, náklady na bydlení 4 500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 53 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. červenec 2021
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Tesco Brno, Netroufalky: 3 minuty (pěšky)

Albert Brno, Petra Křivky: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 22 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 28 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc