Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Švermova, 3+1, 60 m²

Pronájem 3+1, Brno - Bohunice - Švermova, 16 000 Kč/měs., 60 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-xsu

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 3+1 v klidné lokalitě - Brno Bohunice. Byt o celkové výměře 60 m2 se nachází v sedmém patře panelového domu s výtahem. Výhodou bytu je sklep i lodžie s příjemným výhledem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje elektrickou troubou, plynovým sporákem a digestoří. V kuchyni najdeme také jídelní stůl s židlemi. Obývací pokoj je moderně zařízený sedací soupravou, křeslem, televizní stěnou a televizí. V rohu najdeme také pracovní stůl s židlí. Součástí první ložnice je šatní skříň a úložné komody. Druhá ložnice je nevybavená. V předsíni jsou také úložné šatní skříně. Koupelna disponuje vanou a umyvadlem. Toaleta je oddělená.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, dětské hřiště, supermarket Billa, drogerie atd. Dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou Švermova (tramvaj č. 8 a 6).

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-xsu-en

For long-term sublease, we offer a beautiful apartment with a layout of 3 +1 in a quiet location - Brno Bohunice. The apartment with a total area of ​​60 m2 is located on the seventh floor of a panel house with an elevator. The advantage of the apartment is a cellar and a loggia with a pleasant view.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has an electric oven, gas stove and hood. In the kitchen we also find a dining table with chairs. The living room is modernly furnished with a sofa, armchair, TV wall and TV. In the corner we also find a desk with a chair. The first bedroom has a wardrobe and storage chest of drawers. The second bedroom is unfurnished. There are also storage wardrobes in the hall. The bathroom has a bath and sink. The toilet is separate.

Within walking distance are restaurants, playground, supermarket Billa, drugstore, etc. Transport accessibility is ensured by the tram stop Švermova (tram no. 8 and 6).

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Bohunice | Švermova
Cena: 16 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 19000 Kč, náklady na bydlení 3700 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 60 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Brno, Dlouhá: 6 minut (pěšky)

Albert Brno, U pošty: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 16 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 21 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc