Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Ukrajinská, 1+kk, 36 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Bohunice - Ukrajinská, 9 500 Kč/měs., 36 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-d6s

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nově zrekonstruovaný byt 1+kk v atraktivní lokalitě Brno- Bohunice. Byt se nachází v šestém patře panelového domu s výtahem. K bytu přísluší prostorný balkón. Velkou výhodou bytu je i komora vhodná k uložení sezonních věcí.

Byt je nabízen vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje elektrickým sporákem s digestoří. Součástí kuchyňského koutu je i lednice a nová pračka, která je umístěna za dvířky.
K dispozici je dále jídelní stůl se židlemi a rozkládací pohovka s konferenčním stolkem a skříně. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a toaleta.

V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost- supermarket Albert, základní škola, mateřská škola, restaurace, Česká pošta. Zastávky MHD v blízkosti domu, výborná dopravní dostupnost do centra města.

Byt je k nastěhování od 01.05.2021. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-d6s-en

For long-term sublease, we offer a newly renovated 1 + kk apartment in an attractive location in Brno-Bohunice. The apartment is located on the sixth floor of a panel house with an elevator. The apartment has a spacious balcony. A big advantage of the apartment is also a chamber suitable for storing seasonal things.

The apartment is offered furnished. The modern kitchen has an electric stove with hood. The kitchenette includes a fridge and a new washing machine, which is located behind the door.
There is also a dining table with chairs and a sofa bed with a coffee table and wardrobes. The bathroom has a shower, sink with mirror and toilet.

Within walking distance there are all civic amenities - Albert supermarket, primary school, kindergarten, restaurant, Czech Post. Public transport stops near the house, excellent transport links to the city center.

The apartment is available from 01.05.2021. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Bohunice | Ukrajinská
Cena: 9 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota, náklady na bydlení 2 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 36 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. květen 2021
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Dlouhá: 3 minuty (pěšky)

Kaufland Brno - Bohunice: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 19 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 24 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc