Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Starobrněnská, 1+1, 55 m²

Pronájem 1+1, Brno - Brno-město - Starobrněnská, 15 000 Kč/měs., 55 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-n7k

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 1+1 pro prvního nájemníka. Byt o celkové výměře 55 m2 v samém centru Brna se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. Situovaný je do klidného vnitrobloku.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje novou linkou se spotřebiči, chybí jen lednice. Kuchyně je dostatečně prostorná pro umístění jídelního stolu s židlemi. Prostorný pokoj je nevybavený, prosvětlený hned několika okny. Koupelna se sprchovým koutem, topným žebříkem, umyvadlem a zrcadlem je dohromady s toaletou.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, kavárny, společenské a sportovní vyžití, OC Špalíček, supermarket Tesco. Skvělá dopravní dostupnost, zastávka MHD Šilingrovo náměstí.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem bytu.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-n7k-en

For long-term sublease, we offer a beautiful 1 + 1 apartment for the first tenant. The apartment with a total area of ​​55 m2 in the center of Brno is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. It is situated in a quiet courtyard.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a new line with appliances, only the refrigerator is missing. The kitchen is spacious enough to accommodate a dining table with chairs. The spacious room is unfurnished, lit by several windows. The bathroom with shower, heating ladder, sink and mirror is together with the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - restaurants, cafes, social and sports activities, OC Špalíček, supermarket Tesco. Great transport accessibility, public transport stop Šilingrovo náměstí.

The apartment is free to move in immediately. Pets by arrangement with the owner of the apartment.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Brno-město | Starobrněnská
Cena: 15 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 15 000 Kč, náklady na bydlení 2 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 55 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 6. duben 2021
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Tesco Brno, Mečová: 2 minuty (pěšky)

Albert Brno, náměstí Svobody: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 7 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 8 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc