Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Starobrněnská, 2+1, 80 m²

Pronájem 2+1, Brno - Brno-město - Starobrněnská, 17 200 Kč/měs., 80 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-zxv

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi prostorný byt v pěší zóně samého centra města o dispozici 2+1. Byt o celkové výměře 80 m2 se nachází ve čtvrtém patře historického cihlového domu, který prošel revitalizací a nachází se zde výtah.

Byt se nabízí nevybavený. Kuchyně disponuje kuchyňskou linkou se spotřebiči - myčka nádobí a pračka. V obou pokojích se nachází parkety a nová okna, ložnice je situována do klidného vnitrobloku. Předsíň je vybavena skříněmi s úložným prostorem. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a topným žebříkem je od toalety oddělena.

V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost - potraviny, obchody, kavárny, restaurace, společenské vyžití, ale i zeleň v Denisových sadech či v okolí hradu Špilberk. Zastávka MHD Šilingrovo náměstí pár minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-zxv-en

For long-term sublease, we offer a very spacious apartment in the local zone of the same city center with a layout of 2 +1. The apartment with a total exchange of 80 m2 is located on the fourth floor of a historic brick house, which has been revitalized and there is an elevator.

The apartment offers unfurnished. Kitchen equipped with kitchen unit and appliances - dishwasher and washing machine. In both rooms there are parquet floors and new windows, the bedroom is situated in a quiet courtyard. The hall is equipped with wardrobes with storage space. The bathroom thus starts to work, washing and heating with a ladder is separate from the toilet.

In the vicinity there are all civic amenities - food, shops, cafes, restaurants, communal activities, but also greenery in Denisovy sady or around the castle Špilberk. Public transport stop Šilingrovo náměstí a few minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Brno-město | Starobrněnská
Cena: 17 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 17 200 Kč, náklady na bydlení 2 700 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 80 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 26. únor 2021
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Tesco Brno, Mečová: 2 minuty (pěšky)

Albert Brno, náměstí Svobody: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 7 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 8 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc