Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Starobrněnská, 2+kk, 60 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Brno-město - Starobrněnská, 16 000 Kč/měs., 60 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-4fy

K dlouhodobému podnájmu nabízíme kompletně nový zrekonstruovaný byt o dispozici 2+kk v žádané lokalitě Brno - střed. Dům se nachází v historickém centru nad Zelným trhem v Brně. Z bytu je výhled na Petrov. Byt je lokalizován ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. Okna bytu jsou orientována do klidného vnitrobloku.

Do bytu se hledá první podnájemník.

Byt se nabízí nevybavený. Nová kuchyňská linka disponuje lednicí, vestavěnou elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Prosvětlená obývací část je nezařízená, stejně jako ložnice. Součástí koupelny je moderní sprchový kout, umyvadlo a toaleta.

V docházkové vzdálenosti jsou veškeré služby - nákupní centrum Velký Špalíček (Tesco atd.), pošta, restaurace, kavárny, divadlo Husa na provázku atd. Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna dopravním uzlem Šilingrovo náměstí, které je vzdálené dvě minuty chůze od domu (tramvaj č. 6, 5, 12).

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-4fy-en

For long-term sublease, we offer a completely new renovated apartment with a layout of 2 + kk in the desired location in Brno - center. The house is located in the historic center above the Cabbage Market in Brno. The apartment has a view of Petrov. The apartment is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. The windows of the apartment are oriented to a quiet courtyard.

The first subtenant is looking for an apartment.

The apartment is offered unfurnished. The new kitchen has a refrigerator, built-in electric oven, ceramic hob and hood. The bright living area is unfurnished, as is the bedroom. The bathroom has a modern shower, sink and toilet.

Within walking distance are all services - Velký Špalíček shopping center (Tesco, etc.), post office, restaurants, cafes, Goose on a String Theater, etc. Seamless transport accessibility is ensured by the Šilingrovo náměstí junction, which is a two-minute walk from the house (tram no. 6, 5, 12).

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Brno-město | Starobrněnská
Cena: 16 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 16 000 Kč, náklady na bydlení 2 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 60 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 20. květen 2021
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Tesco Brno, Mečová: 2 minuty (pěšky)

Albert Brno, náměstí Svobody: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 7 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 8 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc