Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Veselá, 1+kk, 58 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Brno-město - Veselá, 13 600 Kč/měs., 58 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-r94

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný prostorný byt o dispozici 1+kk ve skvělé lokalitě. Byt o celkové výměře 58 m2 se nachází v pátém patře historické cihlové budovy. Na patře jsou pouze dva byty.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje linou se spotřebiči a jídelním stolem s židlemi. Obývací část je vybavena postelí, gaučem, stolkem, úložnými prostory a televizí. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, pračkou a toaletou.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - kavárny, restaurace, obchody, potraviny, supermarket Billa, Lidl a Tesco v docházkové vzdálenosti. Byt se nachází přímo v centru města. Skvělá dopravní dostupnost - dopravní uzel Česká hned za rohem, pár minut chůze na hlavní vlakové nádraží.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-r94-en

For long-term sublease, we offer a beautiful spacious apartment 1 + kk in a great location. The apartment with a total area of ​​58 m2 is located on the fifth floor of a historic brick building. There are only two apartments on the floor.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a line with appliances and a dining table with chairs. The living area is equipped with a bed, sofa, coffee table, storage space and TV. Bathroom with shower, sink, washing machine and toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - cafes, restaurants, shops, groceries, supermarket Billa, Lidl and Tesco within walking distance. The apartment is located right in the city center. Great transport accessibility - Česká transport hub just around the corner, a few minutes walk to the main train station.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Brno-město | Veselá
Cena: 13 600 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 600 Kč, náklady na bydlení 3 200 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 58 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 21. duben 2021
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Brno, náměstí Svobody: 4 minuty (pěšky)

BILLA Brno, Náměsti Svobody: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 4 minuty (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 7 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc